WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466

TARSI IŠ SENO GERO KINO FILMO - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt

Galvojome apie keletą galimų idėjų įgyvendinimui, bet vis dėl to kino tema pasirodė artimiausia ir labiausiai galinti atskleisti jubiliatės asmenybę. O ji ypatinga, joje tiek daug spalvų ir epochų, entuziazmo, ji dievina gyvenimą ir juo mėgaujasi,  bet to ji labai kūrybiška. Klientė pageidavo sukurti nepamirštamą šventę  savo svečiams, o mūsų tikslas buvo sukurti stebuklingas akimirkas, kurios nustebintų visko mačiusius svečius suvažiavusius iš įvairių pasaulio kampelių.

Old cinema1

Pačią šventės  idėją aptarėme likus pusmečiui,  tuo metu rezervavome ir didžiąją dalį paslaugų teikėjų. Rinkome pavienius profesionalus ir iš jų formavome komandas.  Dirbo trys skirtingi fotografai, 4 operatoriai. Surinkome pavienius aktorius ir subūrėme trupę. Vakaro žvaigždės pasirodymui profesionalūs šokėjai paruošė nepakartojamą choreografinį pasirodymą. Finaliniam akcentui suformavome specialią komandą- tai elektriniai smuikai, lazerių, muzikinio fejeverko ir ugnies šou.  Vaizdas keitė vaizdą ir tai tik dar labiau gniaužė kvapą.

Tai ne pirma šventė kurią organizuojame šiems klientams, tad  reikalavimus sau kaip ir visada iškėlėme labai negailestingus, juolab, kad daugelį idėjų kartu jau buvome įgyvendinę. 

Sukūrėme tikrą kino aikštelę- senovinė kamera, operatorius, prožektorių šviesos,  keliolika nepakartojamų Čarli Čaplinų, lyg iš senovinio filmo nužengę profesionalūs šokėjai, tikras su pliauške bėgiojantis arogantiškas režisierius, raudonas kilimas, fantastiškai žavūs vedėjai, žavingi barmenai ir pagrindinė vakaro žvaigždė.

Dar neįpusėjus šventės dienai kiekvienai svečių porai į kambarius pristatėme po paslaptingą voką.  O jame – scenarijus su kiekvienam paskirtu vaidmeniu.

Nurodytu laiku registratūroje jau laukė senoviniai automobiliai. Ir jau tada spragtelėjus pirštais prasidėjo mūsų nepamirštama premjera. Svečiai labai entuziastingai įsijautė  į vaidmenis- buvo ir numestų pirštinių ir pavydo scenų, sutikome ir tikrą mačo, buvo ir gyvenimu besimėgaujančių vienišų damų.

Tiek salėje, tiek lauke pastatėme  LED ekranus transliacijoms, paruošėme foto ir video vizualizaciją, garso takelius- rinkomės tiek senus , tiek kultinius filmus, kuriose vaidmenis atliko legendinės Sophia Loren, Bridgite Bardot, taip pat ir Monica Belluci.

Beje tam tikrų dalykų suplanuoti tiesiog negali. Susirinkus daliai svečių prasidėjo liūtis. Tai tik sustiprino kuriamą atmosferą.

Svečiams buvo paruoštos ir specialios dovanos. Mūsų klientė užsiima fotografija, montuoja trumpus video klipukus. Prasidėjus beždžionės metams, ji ant savo polo maikutės su stilizuotu moters siluetu dekoro elementais kūrė įvairius paveikslus, tad kilo mintis tai perkelti ir ant kitų maikučių, kurios ir buvo išdalintos vakaro svečiams sporto klubo šokėjų. Tai buvo neįprastas ir puikus reginys.

Sunku viską nupasakoti žodžiais, bet nuotraukos pačios kalba už save.

Old cinema2

 

Svečiai atvyko dieną iki šventės, tad kiekvienam vakarui turėjome sukurti atitinkamą atmosferą, spėjome paplaukioti jachtomis ežere, paskraidyti oro balionais ir įgyvendinti net tris skirtingas dekoro koncepcijas.

Pagrindiniam vakarui temą, spalvas ir papildomos dekoro akcentus padiktavo pati kino tema, tik reikėjo visa tai sustatyti į bendrą visumą. Naudojome azote apdirbtas juodas ir raudonas rožes, senovines nedideles vinilines plokšteles, pliauškes. Buvo daug veidrodžių, krištolo, tai puikiai atspindėjo to laikmečio dvasią ir prabangą. Palepinome ir vakaro viešnias nudžiugindamos jas rankų darbo apyrankėmis su it paslaptis juoda rože.

Tai itin didelės apimties renginys, kuris buvo sudėtingas ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Jau nekalbant apie paslaugų teikėjų skaičių, kuris tikrai buvo gerokai didesnis nei įprastai. Džiaugiamės ir tais kolegomis, kurie sugebėjo įsilieti visa širdimi, negailėdami nei jėgų nei laiko. Tai didžiulis bendras projektas, reikalaujantis daug patirties ir įdirbio ir mums jis pavyko!!!!SHOW MUST GO ON!

Old cinema3 Medium 

POBŪVIO REZIUMĖ:

Organizatorius – PRESTIGE IDEA (vestuviustudija.com)

Tema – kinas

Spalvos – juoda, burgundiška raudono vyno, baltos akcentai

Fotografai – Sivakoff Photography (sivakoff.lt)

Kviestinių svečių –  60

Kvietimai ir kt. kanceliarija – PRESTIGE IDEA (vestuviustudija.com)

Dekoro sprendimai – PRESTIGE IDEA (vestuviustudija.com)

Pobūvio vieta ir vaišės – IDW Esperanza Resort

Saldumynų stalas – IDW Esperanza Resort

Renginio vedėjas –  Sergej Griffits ir Sergej Bondar

Grupė /atlikėjai ar aktoriai (iš kur?) – Big AL and the Jokers, Lady I su grupe,  DJ Averjano, Bar masters, rinktinė aktorių trupė ir pantomimos teatro aktoriai, grupė „Džentelmenai“, Klaipėdos Universiteto sporto šokių grupė „Leader Dance“ , specialus vidurnakčio pasirodymas – „Blikas“- lazeriai ir muzikinis fejeverkas, „Electric Ladies“-  elektriniai smuikai, ugnies šou „ Ugnies valdovai“.

Filmas – jungtinė filmuotojų komanda

Auto- 1958 m. Oldsmobile ir Cadillac Deville 1967 metų.

 

Nuotraukų autoriai - SIvakoff Photography (www.sivakoff.lt)

 

You are here: NOVELTIES TARSI IŠ SENO GERO KINO FILMO - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt