WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466

DEKORAS AFRIKOS MOTYVAIS - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt

Šventė vyko gruodžio mėnesį, „Vyšnių dvare“, netoliese Kartenos.  Gruodis nebuvo itin šaltas, tuo metu net nebuvo sniego, bet spalvingi ir itin ritmingi Afrikos motyvai suteikė dar daugiau kontrasto, egzotikos ir išskirtinumo.

Tai labiau ekstravagantiškas, egzotiškas ir eklektiškas stilius. Afrika- kraštutinumų šalis ir ją mes pamatėme būtent tokią- turtingą spalvomis, prikaustančią  būgnelių ritmu ir šokiais, pašėlusią energija ir įkvepiančia savo laisve.

2017 ruduo-1 Medium

Afrikos temą padiktavo patys užsakovai. Būtent šiai publikai esame surengę daug įsimintinų švenčių, tad kaskart žaidžiame žaidimą, kaip juos darsyk nustebinti. Kaip visada svečiai suvažiuoja iš viso pasaulio, esame įgyvendinę ne vieną tematiką, pakvietę ne vieną ypatingą atlikėją, o šį kartą didžiausiu ir itin netikėtu iššūkiu tapo ir pati vieta. „Vyšnių dvare“ jau buvome organizavę vieną iš jų švenčių. Na, ir  klasikiniame dvare buvo taip  sudėtinga  įsivaizduoti pačią Afriką...

Kito pasirinkimo tiesiog nebuvo- privalėjome transformuoti pačią erdvę. Klasikinius šviestuvus slėpėme po audiniu, sudarydami rombo  formos lempas, pakeitėme net pačių sienų faktūrą. Gaminome specialius paveikslus su laukinių gyvūnų atvaizdais, iš lėkščių atkartojome Afrikos žemėlapį.  Naudojome daug žalumos, egzotiškų gėlių,  kailio raštų ir blizgių audinių.

Niekas nesitikėjo, kad ta pati vieta gali suspindėti būtent taip.

Dekoras- tai ne tik detalės ar papildomi žaidybiniai elementai, tai visų pirma atmosfera, prisotinta garsų, vaizdų, spalvų ir išskirtinio kvapo.

 

Afrika- tai ritminga ir ypatinga muzika, tuomet pašėlę šokiai, ir laisvė, laisvė emocijai, laisvė tikėjimui.

 2017 ruduo-2 Medium

Viena išraiškingiausių renginio dalių- tai autentiška afrikietiškų ritmų ir šokių trupė bei jungtinė anglų ir belgų muzikinė grupė. Tai buvo itin didžiulė patirtis mums dirbti kartu su pasaulinio lygio atlikėjais ir kartu sukurti nepamirštamą emociją. Vakarą vainikavo būgnų, lazerių ir ugnies šou.

Desertų stalui buvo pasiūlyti tiek netikėti, tiek klasikiniai skonių deriniai. Vieni pagrindinių ingredientų - guava, mango kubeliai, kokosai ir pasiflorai. Tai buvo tikras, afrikietiškas saldus šou!

Desertų stalu ir saldžiomis dovanėlėmis svečiams pasirūpino desertų butikas “Vanilės namai“ (www.vanilesnamai.lt)

Renginio planavimas ir dekoravimas: Vestuvių studija Prestige Idea.

Stilizuotas desertų stalas: Desertų butikas "Vanilės namai" (www.vanilesnamai.lt)

Fotografas: Ilja Sivakov (www.sivakoff.lt) ir Raimondas Kiuras (www.raimondaskiuras.lt) 

 

Dekoras- tai ne tik detalės ar papildomi žaidybiniai elementai, tai visų pirma atmosfera, prisotinta garsų, vaizdų, spalvų ir išskirtinio kvapo.

Afrika- tai ritminga ir ypatinga muzika, tuomet pašėlę šokiai, ir laisvė, laisvė emocijai, laisvė tikėjimui.

You are here: NOVELTIES DEKORAS AFRIKOS MOTYVAIS - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt