vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466
There are no translations available.

aida

 

"Ilgai svarstėme, ar mums reikalingi vestuvių planuotojai, ir dabar galiu tik pasidžiaugti, kad nusprendėme patikėti mūsų šventės planavimą jums!

Buvau sužavėta atliktais darbais, kuriuos pamačiau jūsų internetinėje svetainėje. Tikėjau, kad jūs galite išpildyti mūsų svajonių viziją. Pirmojo susitikimo metu, Kristina nustebino idėjų gausa. Viso planavimo metu  jautėme šiltą ir malonų bendravimą, nepajautėme jokios įtampos. Šventės metu viskas buvo sustyguota iki smulkmenų. Dekoras bažnyčioje, prie jūros, salėje buvo fantastiškas! Svečiai buvo sužavėti.  Mes džiaugiamės savo švente ir už visa tai sakome nuoširdų ačiū Kristinai ir „Prestige Idea“ komandai. Kuo didžiausios sekmės jums kuriant grožį, stebinant kūrybiškumu ir neblėstančiu polėkiu. YOU ARE THE BEST!"


Aida ir Martynas

There are no translations available.

Skirmante ir Valdas "Planavome vestuves būnant užsienyje, tad ieškojome paslaugų tiekėjų internete skaitant atsiliepimus bei peržiūrint atliktų darbų nuotraukas. Dėmesys mažiausioms smulkmenoms ir detalėms, skoningas dekoras, išradingumas ir estetika, pastebima visuose atliktuose darbuose, neleido apsirikti. Įspūdžiai ir emocijos tik teigiamos, jų tiek daug, prisimenant tokią svarbią gyvenime dieną. Pakili nuotaika, artimųjų sveikinimai ir šypsenos, ir, žinoma, puikiai sukurta aplinka. Nors mūsų šventėje dalyvavo tik artimiausi šeimos nariai ir draugai, savo įspūdžiais jie pasidalina kaskart susitikus, o išgirsti komplimentus apie nuostabią šventę visada labai malonu. Labiausiai įsiminė fotozona ir saldus stalas. Tai mažyčiai meno šedevrai. Svečiai netgi nedrįso paskanauti desertų ir sugadinti visą sukurtą vaizdą ir tik paraginti įsitikino, jog nuostabus ne tik vaizdas, bet ir skonis."

Skirmantė ir Valdas

There are no translations available.

julita

"Peržiūrėję begales vestuvių dekoravimo firmų Lietuvoje, pasirinkome būtent „Prestige Idea“, nes įmonės internetiniame puslapyje buvo puikiai pateikti vestuvių dekoravimo pavyzdžiai, labai skoningai pavaizduotos įvairios detalės. Stilingos, šiuolaikiškos, originalios dekoravimo idėjos patraukė mūsų akį – būtent tokio dekoro ir norėjome savo vestuvėms. Taip pat, susitikus su dekoratorėmis, supratome, jog šiems žmonės tikrai galime palikti koordinuoti mūsų pačios gražiausios šventės dekoravimą. Labiausiai įsiminė tai, jog dekoratorės puikiai išmanė savo darbą, žinojo ką daryti nenumatytais atvejais, bei laiku ir labai organizuotai vestuvių dieną viskuo pasirūpino. Patys taip puikiai ir laiku vien tik savo pastangomis nebūtume spėję visko padaryti.

Įspūdžiai po šventės liko fantastiški – salė buvo papuošta labai stilingai, saldus stalas buvo labai gražus, gėlės ant stalų taip pat atrodė puikiai. Nuotakos puokštė – kaip iš kino filmo..."

Julita ir Edvinas

There are no translations available.

giedre-mindaugas

“Pažistamų patirtis ir rekomendacijos įrodė,kaip svarbu turėti šalia profesionalią pagalbą planuojant vestuves ir vestuvių  dieną.

Esame labai laimingi, kad savo šventės dekoravimą ir superinio saldaus stalo paruošimą patikėjome jums, pačioms geriausioms Kristinoms kvadratu:) 

 Mes įgyvendinome savo svajonių vestuves, o be jūsų rankų, profesionalumo, idėjų ir patarimų, mūsų šventė nebūtų tokia nuostabi, elegantiška ir šilta. Svečių atsiliepimai vestuvių dieną ir po jos- patys geriausi.

Tikrai, jeigu reikėtų drąsiai rekomenduotume jūsų komandą! Patiko viskas, jūs-  nerealios:) '' .

Giedrė ir Mindaugas

There are no translations available.

monika atsiliepimas

"Saldus stalas buvo nuostabus, dekoras labai skoningas ir išpildytas visiškai kaip tikėjausi ir net daugiau. Manau, tai yra jūsų pagrindinis arkliukas :). Iliuzinionistas buvo puikus, jam 10 balų, taip pat norėčiau uždėti didelį pliusą aptarnavusiems padavėjams. Liko gražūs ir smagūs atsiminimai, kurių ir tikėjausi. Stulbinamai geras rezultatas per tokį trumpą laiką :). Tai profesionalumo ženklas. Ačiū!"

Monika ir Rimvydas

There are no translations available.

ieva-marius

"Ačiū jums labai dar kartą už pagalbą. Pačios geriausios emocijos, viskas buvo nuostabiai suorganizuota, stilingas dekoras. Linkime jums ir toliau eiti profesionalumo keliu, kad nestigtų kūrybiškumo ir idėjų!
Tikimės, kad Jums su mumis nebuvo sunku dirbti :)."

Ieva ir Marius

There are no translations available.

Auguste

"Vestuvių planavimo studiją „Prestige Idea“ pasirinkome neatsitiktinai. Ilgai svarstę, kokio stiliaus vestuvių norime, atsakymą radome vos tik pamatę studijos internetinėje  svetainėje patalpintas vestuvių nuotraukas. Ieškojome kažko nematyto, originalaus, norėjome gražios šventės sau ir savo draugams. Galime pasidžiaugti, kad visi mūsų lūkeščiai buvo išpildyti su kaupu. Visas pasiruošimas vestuvėms prabėgo taip greitai, kaip ir pati šventė, kurią prisiminsime visą savo gyvenimą :). Esame dėkingi Kristinoms už visas idėjas, pasiūlymus, nuoširdų bendravimą ir patarimus, kurių gavome išties daug. Galime drąsiai sakyti, kad jūs sukūrėte mums mūsų svajonių vestuves. 

Apie vestuvių dekorą, tikriausiai reikėtų rašyti atskirą laišką. Likome sužavėti kūrybiniais sprendimais, pradedant nuo šventės dekoro, saldaus stalo papuošimų, vardo kortelių, palinkėjimų ritinėlio. Jūs į viską sudėjote tiek šilumos ir meilės, kad to pastebėti buvo tiesiog neįmanoma. O tos lemputės :) Svečiai iki šiol skambina ir sako, kaip gaila, mes savo lempučių nepasiėmėme...:) O saldus stalas! Jūs perkelėte mišką į Vilniaus centrą!  Beje, mano puokštė buvo pati gražiausia, tikrai :).

Norime dar kartą jums padėkoti už nuoširdų darbą ir puikią šventę, kuri buvo tokia nepamirštama tik jūsų dėka."

Augustė ir Andrius

There are no translations available.

rem

"Esame dėkingi ypatingiems žmonėms, kurių dėka ši diena tapo tokia graži ir pilna nuostabių emocijų! O buvo visko - ir žydinčių vyšnių, ir besiskleidžiančių obelų žiedų, ir Italijos pietų karščio, ir Lietuviško lietaus su perkūnija ir ledukais!!! Ačiū preciziškajai Kristinai ir visai Prestige Idea komandai uz supratimą, idėjas ir tobulą dienos išpildymą! Jūs- nuostabios! Ačiū už gražią ir magišką smėlio ceremoniją ir nėrinius, nėrinius, nėrinius visur!"

Monika ir Eigirdas

There are no translations available.

sandra-krikstynos "Įspūdžiai puikūs, buvo labai gražu. Labai įsiminė krikštynų laikraštukas ir muilo burbulai. Gero Jums darbo, pačių geriausių klientų, pačių gražiausių sukurtų švenčių :)."

Sandra, Evaldas ir Daividas

There are no translations available.

Neringa-ovidijus

"Kadangi gyvename ne Lietuvoje, patiems organizuoti vestuves būtų buvę per daug sudėtinga. O norėjosi kažko netradicinio, naujo, nematyto...
Tad ilgai negalvojus nusprendėme ieškotis vedybų planuotojų. Susisiekėme su "Prestige Idea" komanda. Kai gavome pirmuosius konkrečius atsakymus, supratome, kad tikrai turės, ką mums pasiūlyti, o susitikus ir pabendravus nutarėme, kad "Prestige Idea" yra tai, ko mums reikia. Visas bendravimas buvo nuostabus, puikios idėjos, jokių nesusipratimų ar neaiškumų. Atėjus ilgai lauktai didžiajai šventei jautėme, kad viskas bus nuostabu. Didžiulį įspūdį paliko paruošta foto zona, tai buvo kažkas nenupasakojamo…
"Prestige Idea" būtinai rekomenduojame tiems, kas ieško nepakartojamų vestuvių.
Norėtume dar kartą padėkoti Jums už viską! Toks jausmas, kad vis dar likome skolingi, padarėte daugiau negu tikėjomės.
Linkime, kad idėjos neišsisemtų! Ačiū!"

Neringa ir Ovidijus

There are no translations available.

reda

"Dėkoju už gražiai surengtą ir puikiai dekoruotą šventę. Šventinės nuotaikos nesugadino nei viską merkiantis lietus, nei prailgintas pamokslas bažnyčioje. Vienareikšmiškai emocijos liko tik pačios geriausios, ypač, kada atsisuki ir pasižiūri iš laiko perspektyvos. Be išlygų visi liko sužavėti- išlavintas skonio jausmas, šventės vietos, eigos jautimas... Smagiai jauku buvo stebėti lietaus išdaigas pro puikiai dekoruotos salės langus, o vainikėliai inešė tikrą vasaros žaismą. Jeigu dar apie patį dekorą... - puikiai pataikėte.  Jūsų įnešta salės puošyba buvo labai rafinuota, tiksli ir neperkrauta."

Reda

There are no translations available.

Giedre-ignas

"Esame Jums labai dėkingi už  jūsų kantrybę ir pastangas, kurias sudėjote į mūsų vestuves, svečiai ir mes esame patenkinti, atrodo nerealu, kad prireikė beveik metų laiko viskam suplanuoti - tai vienai ir tik vienai dienai.

Liko labai geri ispūdžiai, patiko salės dekoras :) Labai džiaugiamės fotografu, vedėju ir Kristinos projektu su saksofonu. Smėlio ceremonija buvo labai graži...

Norime Jums palinkėti sveikatos ir visada rasti laiko poilsiui ir miegui :)))  Ačiū Jums už viską!"

Giedrė ir Ignas 

There are no translations available.

zalcaite

 

"Norime padėkoti už gražias emocijas, kurios liko po šventės. Buvo gražiai padekoruota šventės vieta bei foto zona. Patiko spalvų deriniai  ir gėlės, viskas atrodė įspūdingai."

Kristina ir Romanas

 

There are no translations available.

Atsiliepim-ieva

"Po šventės emocijos- pačios geriausios, sulaukiau nuoširdžios pagalbos. Planavimo etape labiausiai įsiminė siūlomų idėjų gausa ir įsipareigojimų vykdymas laiku. Švente liko visi patenkinti, sužavėti organizacija, idėjomis ir jų įgyvendinimu. Ačiū Jums už idėjas ir nerealią pagalbą!"

Ieva

There are no translations available.

alma1

"Gyvename užsienyje, todėl net nedvejodami nusprendėme savo didžiosios šventės organizavimą patikėti profesionalams. Išsirinkti tinkamą organizatorių interneto platybėse nėra taip paprasta. Tačiau  „ Prestige Idea“ iš begalės kitų organizatorių išsiskyrė ypač  informatyvia, patogia, bei akiai patrauklia internetine svetaine. Visas abejones galutinai išsklaidė pirmasis susitikimas su profesionaliais, nuoširdžiais ir idėjų nestokojančiais „Prestige Idea“ atstovais.

Savo sprendimu tikrai nenusivylėme. Mūsų šventė buvo idealiai iki smulkmenų suplanuota, elegantiška, bet kartu  ir labai žaisminga, kas puikiai atspindėjo mūsų lūkesčius. O išskirtinis dekoras sukūrė šiltą ir jaukią šventės atmosferą. Taigi galime drąsiai tvirtinti, kad mūsų ypatingosios šventės akimirkos, bei patirtos teigiamos emocijos visuomet išliks mūsų širdyse.

Susidūrėme su tikrais savo srities profesionalais, kurie sugebėjo iš kelių sakinių nustatyti mūsų lūkesčius, bei juos paversti realybe.  Kūrybinis pasaulis man nėra svetimas, tačiau daugelis dekoro išpildymo sprendimų tikrai nustebino.

Norime dar kartelį iš visos širdies padėkoti „Prestige Idea“  už nuostabiausią dieną ir palinkėti išlikti tokiems nuoširdiems, bei niekuomet nepristigti kūrybinės sėkmės."

Alma ir Linas

There are no translations available.

skaidre1

"Susitikome pokalbiui ir po jo supratome, jog mums reikalinga būtent ši vestuvių organizavimo kompanija. Patiko profesionalumas, idėjos, žinios ir požiūris į klientą bei  darbą.

Emocijos super..., tokių vestuvių dar nebuvome matę, viskas idealu, gražu, skoninga, stilinga, gerai organizuota. Tai viršijo mūsų lūkesčius.

Kaip pasakė brolio duktė – „tokias vestuves mačiaus tik holivudiniame filme...“ :)

Patiko idėjų ir pasiūlymų gausa, kurios buvo priderintos prie mūsų norų, svajonių..., jų išpildymas. Kristinų laisvas ir smagus bendravimas bei jų liuksiški patarimai.

Jus išpildėte mūsų svajones ir su kaupu.. Tikrai nesitikėjau, kad ši šventė galėtų būti tokia nuostabi. DIDELIS, DIDELIS AČIŪ."

Skaidrė ir Darius

There are no translations available.

sig3

"Labai norime padėkoti už tobulą ir pritrenkiantį dekorą bei saldų stalą. O svarbiausia, manau, kad viso pokylio metu nejautėme nei mažiausios kruopelytės jaudulio dėl visos šventės. Viskuo buvo pasirūpinta 100 procentų dar prieš pokyli, Jūsų profesionalumas ir gebėjimas perteikti mūsų mintis - aukščiausio lygio.Po šventės įspūdžiai patys geriausi, viskas atlikta profesionaliai, kūrybiškai, atsižvelgti ir įgyvendinti visi mūsų norai (net viršijo mūsų lūkesčius).

Mūsų svečiams dar neteko dalyvauti tokio lygio ir profesionalumo, pokylio koncepcijos ir organizavimo šventėje. Pasak svečių-  tai tobulos vestuvės.

Išskirtinumas yra tas, kad šioje studijoje dirba profesionalų komanda, o ne vienas asmuo, kuris planuoja vestuves. Kiekvienas komandos narys yra atsakingas už skirtingus dalykus (dekorą, saldų stalą, vestuvių dienos planą ir t.t.), esu tikra, kad tokių profesionalų komandos atsakingos už vestuvių pokylį nerasite kitos Lietuvoje. Ačiū Jums mergaitės už kantrybę, dėmesį, nuoširdumą, bei ramybę šventės metu!"

Sigita ir Edgaras

There are no translations available.

agniete

"Esame labai dėkingi už tai, kad didele dalimi prisidėjote prie mūsų šventės, dekoras buvo pats gražiausias kokį esame matę, džiaugiamės, kad jis toks buvo per mūsų vestuves. Jūs padėjote įgyvendinti mūsų svajonę. Tikrai labai AČIŪ:))"

Agnietė ir Mindaugas

There are no translations available.

 

toma1

"Minčių ir pasvajojimuų kaip čia gražiau ir įsimintiniau padaryti savo šventę, buvo daug, tačiau, gyvenant toli nuo Lietuvos  labai sunku bandyti kažką įgyvendinti. Tad nieko nelaukdami pradėjome ieškoti pagalbos. Interneto platybėse jau mirga ne vieni šią paslaugą teikiančių žmonių kontaktai, tačiau mes net nesistengėme visų peržiūrėti, su visais susisiekti, nes tuo metu  ''Prestige Idea'' atrodė tiesiog tobula komanda. Visų pirma didžiausias dėmesys ''krito'' į jų internetinę svetainę, kurioje peržiūrejus  jų darbus ir pasiūlymus pasakėme sau- mes norime šitos komandos :)) Ir esame savo sprendimu labai patenkinti, nes mūsų vestuvės buvo nepakartojama šventė. Viso bendravimo ir planavimo metu sulaukėme daugybės pasiūlymų ir  idėjų, kurias igyvendinę kartu su ''Prestige Idea'' sukūrėme  nepakartojamą šventę ne tik sau, bet ir svečiams, is kurių girdėjome daugybę gražių žodžių. Ir už visa tai esame dėkingi Jums. Tikimės, kad tai buvo nepaskutinė šventė, kurią organizavote mums...Linkime gerų darbų ir sakome iki susimatymo kitose šventėse ;))".

Toma ir Mantas

There are no translations available.

 

dovile-valdas

"Šventė buvo nuostabi, jautėmės lyg pasakoje. Pasakoje apie mus, su laiminga pabaiga. Vestuvių dieną mums liko tik džiaugtis nuostabia švente, kurios netemdė nei vienas rūpesčio šešėlis. Smagu, tai kad gavome ne tik,  ko tikėjomės, bet ir žymiai daugiau. „Prestige Idea“ įgyvendino visus mūsų norus. Likome labai laimingi. Šią šventę atminsime visą savo gyvenimą.

Po vestuvių iš savo svečių girdėjome labai daug gerų bei gražių atsiliepimų. Visi tvirtino, kad tokios šventės dar ilgai nepamirš. Mes labai džiaugiamės, kad visiems svečiams, artimiesiems patiko, net praėjus kelioms savaitėms po vestuvių vis dar gauname labai daug atsiliepimų apie šventę. Labai didelį įspūdį svečiams darė tai ,kad viskas buvo puošta gyvomis gėlėmis, kad dekore nebuvo prikrauta per daug detalių.

Planavimo etape mums labai patiko, kad buvo išklausyta, ko mes norime ir kaip turėtų atrodyti mūsų šventė. Gavome labai gerų patarimų. Labiausiai įsiminė šiltas ir jaukus bendravimas.

Labai jums ačiū merginos už tokią nuostabią šventę, viskas buvo tiesiog nuostabu. Labai jums didelis ačiū dar kartelį :)".

Dovilė ir Valdas

There are no translations available.

 

 

viktorija ir vaidotas1

"Renkantis vestuvių planuotoją, labiausiai įsiminė Prestige idea internetinė svetainė. O po susitikimo neliko abejonių, kad savo šventę patikėsime būtent jiems. Vestuvių planavimo etape labiausiai įsiminė pasiūlos konkretumas ir susikalbėjimas, nes tik nuoširdumas ir atviras bendravimas padeda pasiekti norimo rezultato. Vestuvių dieną likome sužavėti puikia organizacija bei šauniai paruošta ceremonijos vieta. Prestige Idea tikrai rekemenduoju draugams ir ne draugams, nes esu labai patenkinta jų atliktu darbu."

Viktorija ir Vaidotas

There are no translations available.

 

erika-edmundas

"Kai nusprendėme, kad susituoksime, iškilo klausimas: o nuo ko pradėti??? Ilgai sau galvos nesukome ir ėmėme ieškoti šios srities žinovų. O suradome ne tik profesionalus, bet ir labai nuoširdžius bei paprastus žmones, dirbančius vestuvių planavimo studijoje „Prestige Idea“.  Vestuvių planavimo etape nepatyrėme jokių blogų emocijų, nejautėme jokio fizinio nuovargio – viskas vyko sklandžiai, kūrybingai ir laiku. Dėkojame „Prestige Idea“ už nuostabią šventę, kurios niekada nepamiršime."

Erika ir Edmundas

There are no translations available.

vitalija1

Per mūsų vestuves turėjome tik vieną rūpestį – būti “Jaunikiu ir Jaunąja”. Na, o jeigu rimčiau, profesionalią vestuvių planuotojų “Prestige Idea” pagalbą drąsiai siūlome ir rekomenduojame ne tik draugams, bet ir visiškai nepažįstamiems žmonėms. Tikrai nepasigailėsite!

Mūsų pažintis su “Prestige Idea” komanda prasidėjo internetu: gyvename užsienyje ir neturėjome galimybės patys planuoti vestuvių Lietuvoje. Todėl ieškojome įmonių, teikiančių tokias paslaugas interneto platybėse. Iš visų galimų variantų mums labiausiai patiko “Prestige Idea”. Sužavėjo ir originalūs pasiūlymai mūsų šventei, ir įsiklausymas į mūsų norus bei pageidavimus.

Mūsų vestuvės buvo iš tiesų įsimintinos. Jeigu norite ir jūs turėti puikių prisiminimų, ieškokite “Prestige Idea” kontaktinio telefono numerio ar elektroninio pašto adreso!

Vitalija ir Andrius

There are no translations available.

 

Selina ir Audrius 11

"Palanki kaina, malonus bendravimas, idėjų ir pasiūlymų gausa – priežastys, nulėmusios pasirinkimą, kas organizuos mūsų vestuves. Patikėjome svarbiausią mūsų šventę „Prestige Idea“ komandai ir nė sekundės dėl to nepasigailėjome. Priešingai – esame dėkingi „Prestige Idea“ vestuvių planuotojoms už tobulą šventę. Po vestuvių ir mes, ir mūsų svečiai vieningai sutarėme, kad tokiose gražiose vestuvėse dar nebuvome dalyvavę. Linkime ir toliau sėkmingai dirbti savo darbą, kurį puikiai išmanote."

Selina ir Audrius

There are no translations available.

arijanaIRsim

"Iš pradžių, rinkdamiesi savo vestuvių planuotoją, susidomėjome „Prestige Idea“ svetaine internete. O po pokalbio su šios bendrovės vestuvių planuotojomis įsitikinome, kad pirmasis įspūdis nebuvo klaidingas. Maža to, sužavėjo vestuvių planuotojų organizuotumas, atsakingumas, troškimas išpildyti bet kokius mūsų norus ir svajones. Todėl, kaip ir tikėjomės, vestuvių dieną viskas vyko sklandžiai, neturėjome jokių rūpesčių. Mūsų manymu, „Prestige Idea“ darbuotojų sėkmės paslaptis – tai nuoširdus ir paprastas bendravimas, originalios idėjos ir atsakingumas."

 

Arijana ir Simonas

There are no translations available.

 

reda-saulius

“Nusprendę tuoktis, pasirinkome „Prestige Idea“ kaip mūsų vestuvių planuotoją dėl dviejų priežasčių: tuo metu buvo taikoma didelė nuolaida vestuvėms organizuoti ir susitikimo metu nekilo abejonių dėl darbuotojų profesionalumo ir kompetencijos.

Likome sužavėti viskuo: nuo pasiruošimo iki pačios šventės – renginio progamos, tikslumo, visų detalių ir smulkmenų paisymo ir išpildymo. Labai smagu, kad pasiūlytos unikalios idėjos ir vertinti patarimai padėjo mums sukurti puikią šventę sau ir mūsų artimiesiems. Linkime ir toliau tobulėti, semtis idėjų, nepristigti fantazijos. Sėkmės Jums!”

Reda ir Saulius

There are no translations available.

NERINGA1

„Prestige Idea“ paslaugomis pasinaudojau du kartus: organizuojant vestuves ir vėliau – krikštynas. Likau viskuo patenkinta abu kartus. Gyvename Čikagoje, todėl lietuviškos pagalbos ieškojau internetu. Aptikau daugybę įmonių, siūlančių renginių organizavimo ir vestuvių planavimo paslaugas, tačiau „Prestige Idea“ buvo pirmoji, atsakiusi į mano užklausimą elektroniniu paštu. Tiko ir jų pasiūlytos sąlygos, bendravimas buvo malonus ir suprantamas.

Patiko, kad abiems šventėms „Prestige Idea“ ruošėsi itin kruopščiai, buvo skiriamas dėmesys kiekvienai smulkmenai. Džiaugiuosi, kad abi šventės buvo įsimintinos ir paliko neišdildomą įspūdį ir švenčių „kaltininkams“, ir svečiams.“

Neringa

There are no translations available.

GRAINA1

„Prestige Idea“ pasirinkome ir džiaugiamės, kad patikėjome puikiais atsiliepimais apie šios renginių organizavimo įmonės darbuotojų kompetenciją. Drąsiai rekomenduojame „Prestige Idea“ ir savo draugams, nes planuojant mūsų vestuves, viskas buvo labai kūrybinga, organizuota, įsimintinai šventei surengti nesutrukdė nedidelis mūsų turimas biudžetas, džiaugiamės iš organizatorių sulaukę puikių idėjų ir šilto bendravimo... Ir vestuvių dieną- mūsų šventės netemdė jokie rūpesčiai."

 Gražina ir Remigijus

You are here: ATSILIEPIMAI