vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

ASMENINĖS ŠVENTĖS

There are no translations available.

Vaikų šventės:

Ko labiausiai laukia vaikai ištisus metus? Žinoma, kad Kalėdų senio  ir gimtadienio šventės! Parodykite savo meilę ir dėmesį mažyliui, jo svečiams bei draugams. Nežinote, kur ir kaip? „Prestige Idea“ komanda pasiruošusi patarti, padėti ir sukurti Jūsų atžalai tikrą gimtadienio pasaką, pakviesti svečius, surasti tinkamiausią vietą šventei ir pasirūpinti kiekvienu vaikų šventės akcentu!

asm-sventes1

Krikštynos

Krikštynos pagal savo reikšmę ir prasmę yra tokia pat svarbi ir nepakartojama šeimos šventė, kaip ir kūdikio gimimas.

„Prestige Idea“ komanda pasiruošusi  suteikti šiai šeimyninei šventei originalaus žavesio ir nepamirštamų akimirkų.  Pasirūpinsime šventės organizavimu nuo idėjos ir kvietimų paruošimo iki scenarijaus rengimo ir jo  įgyvendinimo, patarsime visais rūpimais klausimais, suteiksime informacijos apie jaukiausias vietas šventiniams pietums, pateiksime paklausiausių dovanėlių ir būtinų aksesuarų sąrašus.

asm-sventes2

Jubiliejai ir gimtadieniai:

Džiaukitės gyvenimu ir vertinkite bet kurį jo etapą. Mes esame tikri, kad Jūs norėsite linksmai atšvęsti dar vieno laimingai pragyvento „penkmečio“ progą. Padovanokite sau ir savo artimiesiems bei draugams nuostabius šventės prisiminimus, o „Prestige Idea“ pasirūpins, kad jūsų jubiliejus ar tiesiog gimtadienis taptų įsimintiniausių metų įvykiu! Išdrįskite įgyvendinti tai, ko anksčiau nesiryžote ar tiesiog nerasdavote tam laiko...

asm-sventes4

Šimtadieniai, išleistuvės:

Mokykliniai metai prabėga ir štai vakarykščiai vaikai stovi prie slenksčio į suaugusiųjų pasaulį.  Kaip suorganizuoti tokį šimtadienio vakarėlį ir išleistuvių šventę, kad abiturientai prisimintų juos ilgai?  „Prestige idea“ žino atsakymus į visus Jūsų klausimus. Padėsime išsirinkti vietą, laiką, pasiūlysime originalius scenarijus, linksmas atrakcijas, siurprizus, šou programą ir viską, ko tik gali prireikti nepakartojamai šventei sukurti.

Nuotraukos: Fotopastelė; Eigirdas Scinskas.

You are here: RENGINIAI ASMENINĖS ŠVENTĖS