WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466

KNYGA APIE JUS!

Svajojate perskaityti romaną apie save, įamžinti jūsų meilės istoriją literatūriniu žanru?  “Prestige Idea” pristato išskirtinę naujieną – autobiografinę jaunavedžių knygą!

Jūsų paslaugoms – profesionalus žurnalistas ir redaktorius,  pasiruošęs parašyti ir išleisti knygą. Jums reikės tik papasakoti apie save – knygos rašymu, redagavimu, dizainu ir maketavimu bei leidyba pasirūpins „Prestige Idea“.

Kol draugai ir pažįstami džiaugiasi vestuvių fotoalbumais ir vaizdo įrašais, primenančiais apie svarbiausias šventes, jūs galite visus nustebinti vienetine knyga apie savo gyvenimą. Tegul knyga apie Ją ir Jį užima deramą vietą knygų lentynoje. Padovanokite sau ir ateities kartoms tikrus prisiminimus apie jūsų vaikystę, paauglystę, judviejų pažintį, kurią vainikuos vestuvės... Įamžinkite knygoje tai, kas jums svarbiausia!

Knygos rašymas – sudėtingas procesas, reikalaujantis gebėjimo aiškiai ir įdomiai dėstyti mintis, kūrybiškai pateikti tikrovę atitinkančius faktus.  Susidomėjote? Kreipkitės į „Prestige Idea“ ir per vieną mėnesį nuo užsakymo gavimo dienos savo rankose laikysite atspaustą vienetinį romaną. Taip pat gausite ir elektroninį knygos variantą.

Knygos kūrimo eiga:

-          Informacijos rinkimas: 2-4 susitikimai su knygos autoriumi,  kurių metu aptarsite jūsų gyvenimo romano turinį, atsakysite į klausimus, papasakosite apie save tai, ką ateityje galės perskaityti jūsų vaikai ir anūkai. Suderinsite pageidaujamą formatą ir tiražą.

-          Kūrinio rašymas – pagal surinktą medžiagą knygos autorius rašys jūsų gyvenimo istoriją.

-          Redagavimas: įvertinsite juodraštinį knygos variantą, pateiksite pastabas,  knygos autorius parengs galutinę turinio versiją;

-          Maketavimas ir spaudos darbai: bus paruoštas jūsų knygos elektroninio varianto maketas, kurį atspaus leidykla.

Siūlomas knygos formatas – A4 arba A5, apimtis – 72-80 psl. 

 

gift-books1

You are here: SPECIAL OFFERS KNYGA APIE JUS!