vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

VESTUVIŲ IDĖJOS: KITOKS NUOTAKOS PUOKŠTĖS LIKIMAS

Vienas iš vestuvių tradicinių elementų  - kai Jaunoji nusisuka ir meta puokštę netekėjusių merginų pusėn.   Tikima, kad puokštę pagavusi mergina po šių vestuvių ištekės pirmoji. „Prestige Idea“ siūlo idėją, kuri nudžiugins ne vieną, o iš karto tris netekėjusias vestuvių viešnias.

Pirmiausia, jeigu norite vestuvinę puokštę pasilikti sau atminimui, iš anksto pasirūpinkite vadinamąja puokšte – dublere.  Be to, ši antroji puokštė gali būti sudaryta dar iš trijų mini puokščių.  Svarbu, kad apie šią mažą gudrybę niekas nežinotų, išskyrus jus ir vestuvių vedėją, kuris puokštę-dublerę reikiamu momentu jums ir atneša.

Tada vestuvių vedėjas informuoja netekėjusias vestuvių viešnias, kad nuotaka nusprendė puokštę ne mesti, o atiduoti tai merginai, kurią puokštė  lyg „išsirinks“ pati. Kartu su puokšte nuotakai  paduodama ir 15-20 juostų (jų skaičius priklauso nuo potencialių būsimųjų jaunųjų, dalyvaujančių vestuvėse, skaičiaus).  Ir tik prie vienos jų (tariamai) pririšta puokštė.  Merginos išsirenka sau po viena juostą ir atsistoja ratu aplink Jaunają. Pradeda groti muzika, viduryje rato stovi jaunoji su puokšte ir juostomis, o merginos juda ratu aplinkui . Kai tik muzika nutyla, visos tempia į save juostą.... ir nustemba bei apsidžiaugia  pamačiusios, kad puokštė atiteko ne vienai iš jų, o net trims!

O kas gi gali būti per vestuves smagiau ir maloniau, kai švente patenkinti ne tik jaunieji, bet ir svečiai?...

pp1

You are here: SKAITINIAI VESTUVIŲ IDĖJOS: KITOKS NUOTAKOS PUOKŠTĖS LIKIMAS