vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

SVEČIŲ KNYGA: IDĖJOS JŪSŲ VESTUVĖMS!

Svečių knyga- įprasmintas dialogas ateičiai.  Tai svarbus dekoro elementas ir priimant svečius.  Bet kuri iš šių pateiktų idėjų gali tapti meno kūriniu papildančiu, Jūsų namų interjerą.  

 

Svečių knyga- spausdinimo mašinėlė

Ant atskirai paruošto stalo, dengto nėriniuota staltiese, padėkite rašomąją mašinėlę, pluoštą sendintų lapų. Paruoškite dekoruotus vokus ir specialius lipdukus su jaunųjų inicialais vokams užklijuoti. Ši svečių knyga itin tiks vintažinėms vestuvėms.

Vestuves_SD-08

Asmeninė svečių knyga su incialais

Įsigykite knygą kuo kietesniu viršeliu, denkite ją norimos spalvos audiniu. Viršelį dekoruokite inicialais. Taip pat pagalvokite apie tokios svečių knygos pateikimą, kiekviena mažytė detalė sukuria bendrą stilistiką.

460-sf

Linkėjimų medis

Jums bus reikalingas vazonas; galite naudoti tiek kuklesnį, tiek įmantresnį. Vazoną pripildykite akmenukais. Pasiruoškite kelias medžio šakas, kurias galite padengti norima spalva (balta, sidabro, aukso ir pan.). Atskirame inde paruoškite popieriaus lapelius, kurie gali būti įvairių formų,  virveles ir rašiklius. Tegul svečių linkėjimai, sugulę popieriaus lapeliuose, nutūpia ant medžio šakų.

4-antony

Svečių knyga-  paveikslas

Įrėminkite pieštą ar atspausdintą medžio atvaizdą (galite pasirinkti ir kitą piešinio motyvą- automobilį, porą ir t.t.) paruoškite specialius, kelių spalvų antspaudus. Kiekvienas svečias paveiksle palieka piršto antspaudą, ant kurio gali užrašyti ir linkėjimą. Arba paveiksle gali būti įvardijamos spalvos, raudona- meilė, geltona- laimė ir pan.  Puikiai tiks porai, norinčiai interjerą papildyti nuostabiu paveikslu.

gvazd

Medžio ritinėlis

Jums bus reikalingas nemažas medžio ritinys, galite naudoti beržą, drebulę ir t.t. Medžio ritinį gerai išdžiovinkite ir nupoliruokite, tada padenkite medžio paviršių laku.  Viduryje galite išgraviruoti jaunųjų vardus ir datą. Paruoškite rašiklius. Puikiai tinka eko stiliaus vestuvėms.

17

Svečių knyga- atvirlaiškiai

Jums reikalingi atvirlaiškiai, rašikliai ir pašto dėžutė. Pašto dėžutę galite pakeisti spintele su stalčiukais, dekupažuota ar medžiaga traukta dekoruota dėžute. Itin tinka vestuvėms kelionių tema.

Svečių knygoje atsispindi kiekviena svarbi akimirka ir Jums svarbūs žmonės, su kuriais dalinotės savo džiaugsmu tą išskirtinę dieną. Išbandykite!

10

 

You are here: SKAITINIAI SVEČIŲ KNYGA: IDĖJOS JŪSŲ VESTUVĖMS!