vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

CITRINOMIS KVEPIANČIOS VESTUVĖS svečiuojasi žurnale

Ankstyvą vidurvasario rytą pilki debesys, plačiai apglėbę dangų, kiek neramino. Skubėjome duobėtais miško keliukais, o svajingai žvelgiant pro langus prisiminėme Tomos ir Manto pažinties istoriją. Ji prasidėjo viena trumpa žinute, kurioje buvo sudėti meilės dainos žodžiai.

Toma ir Mantas jau penkerius metus gyvena Norvegijoje, todėl norėjo didelės ir linksmos šventės su gausiu būriu svečių. Ceremonija vyko jaukioje neogotikinio stiliaus Gelgaudiškio bažnyčioje. Giliai viduje kirbantis jaudulys, nesuvaidintos šypsenos ir tvirti žingsniai susikibus rankomis... viskas tapo muzika. Tarsi vienas kitą būtų atradę iš naujo.

Kiekviena pora turi savitą veidą, o jų meilės istorija - tarsi mėginimas prisijaukinti saulės spindulius. "Geltoni" žmonės  visuomet švyti, kupini energijos ir juoko, būtent tokius pažinome Tomą ir Mantą. 

Pagrindiniu dekoravimo elementu tapo ryškiai geltonos citrinos. Taip pat naudojome švelniai gelsvas medžiagas ir įvairių rūšių baltos ir geltonos spalvos gėles. Pamergės vilkėjo ryškiai geltonas sukneles. Jei ir buvo keletas akimirkų, kai saulė slėpėsi už debesies, nė vienas to nepajutome.  Stengėmės sukurti aplinką, kurioje visada šviesu, už lango auksaspalvis rugių laukas, o  medžiuose plazdena lengvas vėjelis. Buvo be galo smagu taip skaisčiai nuspalvinti Tomos ir Manto meilės dieną.

Saldus medus buvo puiki atsvara rūgščiai citrinai, tad Toma ir Mantas kiekvienam svečiui paruošė po mažytę dovanėlę - gelsvo medaus stiklainėlį.

Atokvėpio minutei buvo pasirinktas Gelgaudiškio dvaro parkas. Jis stovi ypatingoje vietoje-  kai artėji prie rūmų iš pietų pusės, atrodo, kad jie pastatyti nesibaigiančioje lygumoje, o kai žvelgi į juos iš šiaurės pusės, matai, jog tai aukštas Nemuno slėnio šlaitas.

Svečius vaišinome kvapniu citrinų limonadu, spalvingais vaisių vėrinukais bei  vaniliniais citrinų skonio sausainėliais su levandomis. Vidurnaktį šventinį stalą papuošė stilingas citrininis medaus skonio tortas.

Neabejojame,  geltonos - realių norų spalvos - atspindyje, šventė buvo tokia, kokios jie abu norėjo.

Toma_ir_Mantas_1

Toma_ir_Mantas_2

You are here: SKAITINIAI CITRINOMIS KVEPIANČIOS VESTUVĖS svečiuojasi žurnale