vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

RUDUO, LINAI IR BALTI MOLIŪGĖLIAI...

 

Lina ir Linas netikėtai susipažino daugiau nei prieš aštuonerius metus Palangoje. Lina buvo pakviesta į pokalbį dėl darbo, o Linas buvos tas žmogus, kuris turėjo priimti sprendimą.  Tai buvo tikrų tikriausia meilė iš pirmo žvilgsnio-  pamatę vienas kitą, daugiau nesiskyrė.

Mūsų pirmojo susitikimo metu Lina ir Linas visiškai nepriminė standartinės poros, tad ir planavimo procesas buvo panašus į jūrą, retkarčiais ji buvo šėlstanti, kartais banguojanti, o protarpiais tik vos vilnijanti... Visus sprendimus jie priėmė drauge, ieškojo bendrų atsakymų, tad ir vestuvių diena buvo tokia, kokios norėjo jie abu.

linai1

 

Savo šventei pora pasirinko rudenį, kito metų laiko net ir įsivaizduoti negalėjo. Rudens spalvų paletė jiems buvo artimesnė. Nusprendę dėl šventės datos dar ankstyvą pavasarį svečiams kartu suruošėme kvietimus dėžutėse su linų pluošteliais,  juk tai taip simboliška.

Šilta ir jauki ceremonija vyko Kretingos Viešpaties Apsireiškimo bažnyčioje. Linos jaudulį išdavė tik nuolat tėvo delne stipriai spaudžiama ranka. Nerimastingas laukimas baigėsi susitikus jų žvilgsniams…, o jie patys sako, kad kai mintimis grįžta į tą dieną vis dar tebejaučia kūnu bėgiojančius šiurpuliukus.

linai2

 

Dekoravimui naudojome samanų kamuoliukus, medžio ritinėlius, linus ir baltus moliūgėlius. Apie juos galime rašyti atskirą istoriją, nes jų pargabenimas šventės dienai tapo mums nelengvu iššūkiu. Bet noras papuošti šias vestuves išskirtine detale buvo didesnis-  balti moliūgėliai žaismingai sugulė ant stalų, o kiekvienas jų, puoštas žalsvu lapeliu, virto stalo kortele ir tuo pačiu nedidele dovanėle svečiams.

Siautulingas atliekamos grupės ritmas įsuko svečius į šokių aikštelę. Juokas ir šypsenos tą vakarą nedingo nuo veidų.  O vidurnaktį Minijos upe nusidriekė keliasdešimt šviečiančių moliūgėlių.

 “Kai sulaukiame klausimo, ar kažką keistume savo šventėje, atsakymas vienas- visiškai nieko, gavome, tai ko norėjome, o gal net ir daugiau”- dalinasi įspūdžiais Lina ir Linas.

You are here: SKAITINIAI RUDUO, LINAI IR BALTI MOLIŪGĖLIAI...