vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

KERALŲ CEREMONIJA - VIENA GRAŽIAUSIŲ PASAULYJE...

Šios intymios, tik dviem mylinčioms širdims skirtos ceremonijos šaknys – iš Indijos. Šalies, kur gimė didžiulis traktatas apie meilę ir kur iki šiol praktikuojama tantra.

Jeigu norite savo svarbiausią gyvenimo dieną patirti kuo gražesnių ir originalesnių akimirkų, „Prestige Idea“ rekomenduoja į vestuvių scenarijų įtraukti  ir Keralų ceremonijos elementų.

Kerala – vienas gražiausių kampelių pietvakarių Indijoje, vadinamų „Indijos Venecija“ ar „Rojumi Žemėje“.  Ten priimta  nuotaką tradicinei ceremonijai ruošti iš anksto, kai vestuvių išvakarėse rankos ir kojos dengiamos įmantriais piešiniais ir raštais chna dažų dėka.

Europoje ši ceremonija adaptuojama vakarietiškai kultūrai ir apsieinama be minėtųjų marginių. Keralų vestuvių ceremonijai reikalinga specialiai pastatyta „šventykla“ – pavėsinė arba vestuvių arka, kur jaunikis atsistoja ant plokščio akmens ir laukia savo išrinktosios (Indijoje nuotaka dėvi baltos spalvos sarį, apsiūtą auksinėmis siūlėmis). Pavėsines, išpuoštos kvapniomis gėlėmis, viduryje dega ugnis stilizuotoje laužavietėje arba pernešamas aukuras, jeigu ceremonija vyksta uždaroje patalpoje.

Nuotakai pasirodžius, jaunavedžiai turi ilgai žiūrėti vienas kitam į akis, prisėdę prie ugnies. Po to jie susikimba už rankų ir apsuka septynis ratus aplink degančią ugnį, taria iš anksto pasiruoštos priesakos žodžius, po to šventikas (pagal adaptuotą versiją – šventės vedantysis) amžiams sujungia jų gyvenimus gėlių girlianda.

Keralų ceremonija vis populiaresnė ir švenčiant santuokos sukaktis.

keral1

keral2

kerala-hindu-wedding-ceremony

You are here: JŪSŲ VESTUVĖMS CEREMONIJOS KERALŲ CEREMONIJA