vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

RANKŲ RIŠIMO CEREMONIJA- JŪSŲ VESTUVĖMS!

Vestuvių planavimo studija "Prestige Idea" įkvėpta senovinės airiškos tradicijos dalinasi rankų rišimo ceremonijos (angl. handfasting) paslaptimis. Tai senovės sutuoktuvių ritualas kilęs dar ankstyvosios krikščionybės laikotarpiu  iš Airijos ir Škotijos . Simbolinio jaunųjų rankų surišimo ritualo dėka atsirado populiarus posakis “užrišti mazgą”.  Rankų rišimo ceremonija yra unikalus būdas sutvirtinti dviejų žmonių sąjungą ir prisiminti senovinį paveldą. Įprastai ritualas gali būti vykdomas ceremonijos metu, prieš įteikiant žiedus.

  • Surinkite skirtingų tekstūrų ir spalvų kaspinus ir virveles, kurios atitiktų Jūsų vestuvių spalvinę gamą. Jei yra galimybė, įpinkite dalis, kurios Jums turi simbolinę reikšmę, pavyzdžiui senelės vestuvinės suknelės atraižą ar senų jaunikio batų raištelius.  Gali būti naudojami ir papuošalai.
  • Surinkus visus komponentus, sukarpykite jas į vienodo dydžio dalis.
  • Pasirūpinkite, jog ceremonijos metu rankų rišimo ritualas būtų trumpai pristatytas. Tokiu būdu svečiai galės susipažinti su šia ceremonijos dalimi ir įvertinti jos istorinę reikšmę.
  • Stenkitės raiščius sudėti lygiai, jog rišant jie atrodytų gražiai ir tvarkingai.
  • Atsistokite veidu vienas į kitą ir sukryžiuokite rankas ištiesę jas prieš save. Paimkite savo parterniui už rankos taip, kad sukryžiuotos rankos sudarytų aštuoneto formą – amžinybės simbolį.
  • Ceremoniją vedantis asmuo (tai gali būti vedėjas, pabrolys/pamergė) turi paimti raiščius ir apjuosti Jūsų riešus ir rankas, "surišant" Jus kartu amžinai meilei, tuo tarpu vienas kitam sakote įžadus.

Tai unikali ceremonija, kuri taps nepamirštamomis  akimirkomis ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams. 

Robinswood-House-Wedding-2010-008-3

You are here: JŪSŲ VESTUVĖMS CEREMONIJOS RANKŲ RIŠIMO CEREMONIJA