vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

SMĖLIO CEREMONIJA – ŠIUOLAIKINĖMS VESTUVĖMS!

Savo svarbiausios gyvenimo šventės metu norite patirti naujų, originalių įspūdžių? Vestuvių planavimo studija „Prestige Idea“ rekomenduoja išbandyti Europą iš anapus Atlanto pasiekusią naujieną – smėlio ceremoniją.

Šios ceremonijos, vadinamos originalo kalba „The Unity Sand Ceremony“,  šaknys  - iš Havajų: jos metu jaunavedžiai į gražų indą pila dviejų spalvų smėlį, simbolizuojantį dviejų gyvenimų susijungimą į vieną.

Ko reikia šiai ceremonijai? Pirmiausia,- spalvoto smėlio.  Taip pat reikės kelių tinkamos formos indų – pageidautina, siaurų ir aukštų, iš kurių smėlis bus perpilamas į didelį „bendrą“ indą, saugomą dešimtmečiais ir primenantį šeimą sukūrusiesiems apie jų vestuves. Jeigu jaunavedžiai pils į bendrą indą smėlį neskubėdami, paeiliui ir su nedideliais intervalais, jiems pavyks sukurti inde unikalų smėlio raštą.

Smėlio ceremoniją lydi atitinkami žodžiai, skambantys iš vedėjo ar vestuvių svečių lūpų. Pavyzdžiui, „Dabar mes įtvirtinsime sąjungą, simbolizuojančią dviejų individualybių, dviejų mylinčių širdžių, dviejų smėlio indų susijungimą. Vienas jų simbolizuoja Jaunąjį ir viską, kuo jis buvo, yra ir kuo bus ateityje. Antrasis indas simbolizuoja Jaunąją ir viską, kuo ji buvo, yra ir kuo bus ateityje. Kaip smėlio dalelytės susijungia viename inde, taip ir jaunavedžiai nebeegzistuoja atskirai“.

„Po ceremonijos, užfiksuotos nuotraukose ir vaizdo įrašuose,  labai svarbu indą saugiai perkelti į vietą, kur jis bus saugomas. Indo su smėliu, supiltu jaunavedžių rankomis ir sudarančiu unikalų piešinį, negalima vartyti ir purtyti – kitaip vestuvių metu išgautas smėlio raštas bus negrįžtamai sugadintas“,- pataria „Prestige Idea“ vadovė Kristina Bachmatavičė.

Be to, smėlio ceremonijoje gali dalyvauti ne tik jaunieji, bet ir jų tėvai, vaikai, liudininkai.  Šiuo atveju kiekvienam ceremonijos dalyviui parenkamas atskiras indas ir kitos spalvos smėlis.

Jeigu norite savo vestuvių scenarijų papildyti šia gražia, išskirtine smėlio ceremonija, kreipkitės į „Prestige Idea“ – parūpinsime ir reikiamus indus, ir įvairiaspalvį smėlį.

Straipsnį paruošė: Natalija Mogučaja

Nuotraukos: Eigirdo Scinsko

14

292

You are here: JŪSŲ VESTUVĖMS CEREMONIJOS SMĖLIO CEREMONIJA