vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

UŽDEKITE VIENYBĖS ŽVAKĘ!

Vienybės žvakę jaunikis ir nuotaka uždega iš karto po to, kai yra paskelbiami vyru ir žmona. Apeigai atlikti reikia trijų žvakių: vienos – didelės ir dviejų plonų. Prieš tuoktuvių ceremonijos pradžią uždegamos dvi plonos žvakės – įprastai tai atlieka jaunųjų motinos. Uždegtas žvakes jos laiko rankose visos ceremonijos metu.  Po to, kai jaunieji paskelbiami sukūrę naują šeimą, jie perima žvakes iš motinų rankų ir kartu uždega didelę Vienybės žvakę.

Vienybės žvakė turi būti baltos spalvos, papuošta detalėmis, atitinkančiomis vestuvių tematiką.  Vienybės žvakės uždegimas gali vykti skambant specialiai parinktai muzikai ar sakant vienas kitam iš anksto parinktus širdingos priesaikos žodžius. Trečias variantas – uždegti šią žvakę absoliučioje tyloje, žvelgiant vienas kitam į akis. Plonosios žvakės jaunavedžių užpučiamos po to, kai uždegama pagrindinė žvakė. Tuo tarpu Vienybės žvakė paliekama atminimui ir ateityje uždegama per vestuvių metines.

Vienybės žvakė – tai dviejų šeimų susijungimo simbolis. Plonosios žvakutės simbolizuoja meilę ir ištikimybę, kuriuos jaunavedžiai gauna iš savo naujųjų giminaičių, kiekvieno atskirus gyvenimus iki santuokos. Antroji reikšmė – jaunikio ir nuotakos sielų sąjunga.

Ši vestuvių ceremonija itin populiari JAV, bet pastaruoju metu itin pageidaujama ir jaunavedžių Lietuvoje.

Vienybės žvakės ceremonijai atlikti reikalingų aksesuarų teiraukitės el. paštu: info@prestigeidea.lt

Unity Candle1

candle

prie_ceremYou are here: JŪSŲ VESTUVĖMS CEREMONIJOS VIENYBĖS ŽVAKĖS CEREMONIJA