vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

AZARTIŠKOS POROS SIAUTULINGOS VESTUVĖS!

Sigita ir Edgaras save apibūdina kaip tradicinę porą. O mums žinant, kiek daug jų gyvenime adrenalino ir greičio, būtų per daug kuklu juos taip pristatyti. Meilę vienas kitam jie surado dar prieš 10 metų, motorlaivių varžybose.  Tai - azartiška pora, kuri pažįsta pergalės skonį ir neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto.

Jauki ceremonija vyko Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikoje. Tariant priesaikos žodžius, jų akys kalbėjo už širdį. Taip spinduliuoti gali tik dvi viena kitą suradusios mylinčios sielos.

Sigitos ir Edgaro kasdienybėje tiek daug treniruočių ir  kelionių, kad viso to nesinorėjo perkelti į  vestuves. Priešingai, didelė, elegantiška su daug meilės ir šypsenų šventė jiems itin tiko.

Vestuvės - tai viena iš nedaugelio dienų gyvenime, kai visi mylimiausi žmonės yra toje pačioje vietoje, tuo pačiu metu, todėl Sigitai ir Edgarui norėjosi juos visus palepinti. Šventės vieta buvo pasirinkta Trakuose prie Margio ežero. Svečiai praleido siautulingą savaitgalį, mėgaudamiesi  įvairiais patiekalais, stilizuotais desertais, vandens pramogomis ir vienas kito draugija.

Besileidžiant saulei santuokos įžadus jie sutvirtino  smėlio ceremonija, simbolizuojančia dviejų sielų sąjungą. O pirmasis jaunųjų šokis, skambant Whitney Houston melodijai, nepaliko abejingų.

 Dekoravimui buvo pasirinktos švelnios spalvos - žalsva, šokolado ruda ir balta. Naudojome tik natūralias medžiagas: liną, medžio ritinėlius, samanas; stalus dekoravome baltais bijūnais, stalo kortelėmis virto žali obuoliai. Sukurtas natūralumas atspindėjo jų tarpusavio santykių harmoniją, kurioje tilpo viskas - jų mintys, poelgiai, žodžiai ir jausmai.

Kiekviena pora - tarsi nenutrūkstamas pasakojimas.  Sigitos ir Edgaro gyvenimo energija - tai meilė vienas kitam: iš meilės gyvenama, iš meilės kuriama, meilė juos daro laimingus. Nėra nė menkiausios abejonės, kad jie visą gyvenimą išliks susikabinę rankomis, kaip ir tą ypatingą dieną...

Prisimindamos kiekvieną šios pažinties akimirką, užvertėme dar vieną itin branginamos istorijos puslapį.

sigita

sigita2

You are here: NAUJIENOS AZARTIŠKOS POROS SIAUTULINGOS VESTUVĖS!