vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466
There are no translations available.

specialus pasiulymas 

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS

besituokiantiems vėlyvą rudenį!

KALĖDINIAI VAKARĖLIAI ĮMONĖMS!

There are no translations available.

zmogeliukai

Nepamirškite nudžiuginti savo darbuotojų artėjančių didžiausių švenčių proga ir pakvieskite juos į kalėdinį ar naujametinį vakarėlį!

Furšetas ar banketas, ištaigingas pokylis ar  pašėlęs teminis vakarėlis, diskoteka, šou programa ar geriausių Lietuvos atlikėjų koncertas – jums tik reikia išsirinkti, kokios šventės pageidaujate. Ir kada. O jūsų įmonės kalėdine švente pasirūpins renginių organizavimo ir vestuvių planavimo studija „Prestige Idea“!

UŽDEKITE VIENYBĖS ŽVAKĘ!

There are no translations available.

zvake Vienybės žvakę jaunikis ir nuotaka uždega iš karto po to, kai yra paskelbiami vyru ir žmona. Apeigai atlikti reikia trijų žvakių: vienos – didelės ir dviejų plonų. Prieš tuoktuvių ceremonijos pradžią uždegamos dvi plonos žvakės – įprastai tai atlieka jaunųjų motinos. Uždegtas žvakes jos laiko rankose visos ceremonijos metu.  Po to, kai jaunieji paskelbiami sukūrę naują šeimą, jie perima žvakes iš motinų rankų ir kartu uždega didelę Vienybės žvakę.

KNYGA APIE JUS!

There are no translations available.

knyga

Svajojate perskaityti romaną apie save, įamžinti jūsų meilės istoriją literatūriniu žanru? “Prestige Idea” pristato išskirtinę naujieną – autobiografinę jaunavedžių knygą!

Jūsų paslaugoms – profesionalus žurnalistas ir redaktorius, pasiruošęs parašyti ir išleisti knygą. Jums reikės tik papasakoti apie save – knygos rašymu, redagavimu, dizainu ir maketavimu bei leidyba pasirūpins „Prestige Idea“.

SMĖLIO CEREMONIJA – ŠIUOLAIKINĖMS VESTUVĖMS!

There are no translations available.

smelis

Savo svarbiausios gyvenimo šventės metu norite patirti naujų, originalių įspūdžių? Vestuvių planavimo studija „Prestige Idea“ rekomenduoja išbandyti Europą iš anapus Atlanto pasiekusią naujieną – smėlio ceremoniją.

You are here: SPECIALŪS PASIŪLYMAI