WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466

VESTUVĖS SAULĖTOJE JAMAIKOJE

Vedybos Karibuose – geriausias būdas tuoktis kitaip.

Atsibodo tradicinės lietuviškos vestuvės? Norite svarbiausią gyvenimo dieną prisiminti kaip nepakartojamą akimirką, tada įsivaizduokite balto smėlio paplūdimį, mėlyną dangų, švelnų vėjelį judinantį palmių šakas bei bangų ošimą. Jeigu tai jūsų svajonių vestuvės, Sandals kurortai įsikūrę Antigvoje, St. Liucijoje, Bahamose ar Jamaikoje garantuos ne tik nepamirštamą vestuvių ceremoniją, bet ir nuostabų medaus mėnesį.

Jamaika3

Ką siūlo Sandals kurortai vestuvių ceremonijai?

Standartinį vestuvių paketą sudaro: vaizdinga sutuoktuvių vieta (paplūdimys arba sodas), jaunosios puokštė, jaunikio gėlė į švarką, muzika ceremonijos metu, vyriausioji pamergė ir pabrolys arba liudytojai, šampanas jauniesiems ir dviem svečiams, vestuvinis tortas, vestuvių planuotojo konsultacijos, romantiška vakarienė jauniesiems, „pusryčiai į lovą“, viena fotonuotrauka, marškinėliai su užrašu „Just Merried“, dokumentų paruošimas, vedybų liudijimas.

Siūlomi įvairūs vestuvių scenarijai: elegantiškosios gėlės, vandens lelijos, jūros peizažo, krištolinės vestuvės. Pasirinkus atitinkamą tematiką, viskas suplanuojama iki smulkmenų (gėlės, kaspinai, kilimai, kėdžių dangalai, priesaikos vietos dekoravimas, torto papuošimai ir aišku, romantiška vakarienė).

Daugelyje Sandals viešbučių galimos ir katalikiškos vestuvės, kada visą ceremoniją atlieka vietinis kunigas. Susituokti galima ir vietinėse bažnyčiose. Sandals viešbučių personalas suorganizuos ne tik vaišes ar diskoteką su vedančiuoju, bet ir muzikantus, kurie groja smuiku, saksofonu bei dainuoja. Vestuvių ceremonijos metu galėsite pasinaudoti profesionalaus fotografo ar operatoriaus paslaugomis. Jums bus sukurtas specialus albumas su gražiausiomis nuotraukomis bei padovanota DVD.

Jamaika

Malonumai, kuriuos siūlo Sandals viešbučiai prieš vestuvių ceremoniją.

Laukiant vieno iš svarbiausių savo gyvenime įvykių norisi atsipalaiduoti bei pasimėgauti grožio procedūromis. Sandals kurortai šiuo atžvilgiu jūsų tikrai nenuvils. Nuotaka, vieną iš svarbiausių savo gyvenimo dienų norėdama atrodyti įspūdingai, gali pasinaudoti profesionalios kirpėjos, manikiūrininkės ar kosmetologės paslaugomis. Šie specialistai padarys šventinę šukuoseną bei makiažą, kad savo išrinktajam atrodytumėt ypač žavinga. Visuose Sandals viešbučiuose veikia SPA centrai, kurie siūlo begalę procedūrų bei programų: odos valymas žaliąja arbata, maudynės pieno vonioje, atjauninantis masažas su šokolado aliejumi, viso kūno masažas su jūros druska bei citrininių žolelių aliejumi, rankų masažas mažais akmenukais, atjauninamosios veido procedūros. Sandals viešbučių darbuotojai siūlo masažo pamokėles jaunavedžiam. Šių pamokėlių metu išmoksite atpalaiduojančio masažo gudrybių. Jums taip pat bus pasiūlytas specialus aliejus, todėl leisdami savo medaus mėnesį galėsite pradžiuginti savo išrinktąją arba išrinktąjį, atsipalaiduoti ir atsiduoti meilės malonumams.

jamaika4 Dokumentai, kurių reikia norint susituokti Karibuose.

Čia pateikti pagrindiniai dokumentai, kurių reikia sudaryti santuoką Karibų salose. Tačiau kiekvienoje saloje gali prireikti ir dar kokio dokumento, todėl prieš vykstant dokumentai klausimas aptariamas atskirai
Jums prireiks šių dokumentų:
Gimimo liudijimas;
Jeigu esate išsiskyrę, teismo patvirtinta nutartis;
Jeigu jūsų sutuoktinis miręs, mirties liudijimas;
Vardo ar pavardės keitimo dokumentai ar įvaikinimo dokumentai;
Visų aukščiau išvardintų dokumentų reikalingos patvirtintos notaro kopijos originalo kalba;
Visus aukščiau išvardintus dokumentus reikia išversti į anglų ar prancūzų kalbas (priklausomai nuo salos) ir vertimus patvirtinti notariškai;
Prašymas vedyboms (forma skiriasi kiekvienoje saloje).

SUDOMINO?! Prestige Idea pasirūpins malonumu susituokti saulėtoje Jamaikoje. Rašyk el. paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

You are here: BLOG VESTUVĖS SAULĖTOJE JAMAIKOJE