WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466

MIŠKAS - ĮKVĖPIMO ŠALTINIS

Naujoji šio sezono dekoravimo tendencija- natūrali miško gamta. Medžiai, samanos, lapai, šakos, giliukai, konkorėžiai,  netgi paukščiai  sukuria paslaptingą nuotaiką, ypatingą atmosferą. Nepakartojama ir  itin romantiška rudenėjančios gamtos interpretacija.Tad jei Jūsų vestuvės rudenį,  įkvėpimo ieškokite tiesiog miške...

Žinoma, tikros gamtos detalės ne tik taps originaliomis Jūsų vestuvių detalėmis, bet ir gali Jus paskatinti šventines linksmybes organizuoti miške… O kodėl gi ne?  Galbūt, šimtamečių medžių paunksmėje svajojate surengti fotosesiją?..

Vestuvių planavimo ir renginių organizavimo studija „Prestige Idea“ pasiruošusi įgyvendinti bet kokią fantaziją, susijusią su Jūsų švente. Nesvarbu, ar pageidausite vestuvių su ekologiško dekoro elementais, natūralios gamtos dvelksmo miško nifmų apsuptyje, ar vampyriškos stilistikos šventės.  Dekoruojame svarbiausias Jūsų gyvenimo akimirkas su polėkiu, kūryba ir profesionalumu. Mes padėsime Jums susieti visas vestuvių kompozicijas, aksesuarus ir išlaikyti vientisą stilių iki menkiausių smulkmenų.

1.

Autumn_falling_leaf

3. 4

5... 8.

1. (2)

5

8 5..

3..

1

2.

2

Nuotraukų šaltiniai: I, II.

You are here: BLOG MIŠKAS - ĮKVĖPIMO ŠALTINIS