WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466

VESTUVIŲ KEPINIAI PAGAL UŽSAKYMĄ

Vestuvių planavimo studija „Prestige Idea“  siūlo pagal individualius užsakymus ir specialią receptūrą iškeptą laimę nešantį simbolį – duoną su druska arba specialias bandeles jauniesiems.

 Dar iš senovės Egipto civilizacijos laikų gaji tradicija pasitikti jaunuosius su duona ir druska.  Egiptiečiai vertino duoną taip pat, kaip auksą, nes duona- tai materialinės gerovės ir vaisingumo simbolis. Druska saugo nuo blogos energijos.

Iškeptas  duonos kepalas vestuvėms puošiamas dviem susijungusiais žiedais, simbolizuojančiais ištikimybę. Žiedai neturi nei pradžios, nei pabaigos. Kaip dviejų širdžių meilė – vienintelė tokia ir nepakartojama, taip ir vestuvių duona turėtų būti iškepta specialiai jauniesiems.

Galite laikytis tradicinių apeigų  - kai jaunuosius su duona ir druska pasitinka tėvai. Taip pat siūlome ir kita variantą, išlikusį nuo senovės Romos laikų, kai jaunieji apsikeisdavo bandelėmis.  Vestuvių ceremonijos pabaigoje vieną bandelę dera padalinti į dvi dalis virš jaunosios galvos. Tokiu būdu jaunai šeimai linkima visakeriopos gerovės. Svečiams bandelės trupiniai išdalinami, sudėti į mažytes dėžutes – tikima, kad su savimi išsinešti trupiniai atneš laimę ir jiems.

chlebektymiankowydlajane

You are here: BLOG VESTUVIŲ KEPINIAI PAGAL UŽSAKYMĄ