WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466

„TRASH THE WEDDING DRESS“ – VESTUVINĖ PROVOKACIJA!

Stilinga ir šiuolaikiška, drąsu ir ekstremalu, įsimintina ir nepakartojama, netradiciška ir maištinga– tokiais epitetais apie šią naują „Art“ krypties vestuvinę fotosesiją kalba patyrusios nuotakos.

Tik įsivaizduokite: jūs,  pasipuošusi nepakartojama ir vienintele, tik jums skirta vestuvine suknele, atsiduriate vietose, kur puošnios nuotakos paprastai nevaikšto. Patenkate į aplinkybes, nesusijusias su jūsų gyvenimu ir statusu. Ir po tokios fotosesijos atrodytų, kad vestuvių suknelei nebėra jokio kito kelio, kaip tik keliauti į šiukšlių dėžę!..

„Trash wedding dress“ – tai savotiška alternatyva įprastoms, „glamour“ stiliaus  vestuvių nuotraukoms, kuriose jaunavedžiai įamžinami prabangių interjerų,  vaizdingos gamtos fone.

Šiuo stiliumi dirbantis fotografas gali pasiūlyti vestuvine suknele pasidabinusiai gražuolei ropinėti po purvą, apsipilti dažais, laipioti metalinėmis konstrukcijomis, voliotis ant purvinų grindų. Fantazija gali plėtotis ir toliau – tuomet jaunąją galima padegti ar imituoti jos nužudymą...

Provokuoja? O, taip… Bet gaila suknelės? Atsisakykite ugnies efektų, o visa kita išsiskalbs, jei vis dėlto po vestuvių norėsite suknelę paslėpti spintoje...

TTD3

TTD2

TTD TTD4

TTD6 TTD5

 TTD1

TTD6-1

You are here: BLOG „TRASH THE WEDDING DRESS“ – VESTUVINĖ PROVOKACIJA!