WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466

“LIPDUB” - “CRAZY” POŽIŪRIS Į VESTUVIŲ VIDEO

Kompanijos „Vimeo“ įkūrėjas Jacob Lodwick siūlo jaunavedžiams išbandyti naują būdą įamžinti vestuves – šventinį „LipDub“.

Verčiant iš anglų kalbos pažodžiui, ši santraupa reišktų „lūpų dublikatas“. Verčiant į suprantamą kalbą, „LipDub“- vestuvių video, kuris filmuojamas kaip vaizdo klipas pagal pasirinktą mėgstamą muziką.

Kaip nufilmuoti kokybišką ir linksmą „LipDub“?  Vestuvių planavimo studija „Prestige Idea“ dalijasi patarimais: pirmiausia, reikia išsirinkti dainą. Tai gali būti jūsų pažinties akimirkomis skambėjęs kūrinys, romantiška baladė ar lotynų ritmais alsuojantis hitas. Daina gali būti atliekama angliškai, lietuviškai ar bet kuria kita kalba – viskas priklauso nuo jūsų žinių ir gebėjimų.

Antras žingsnis – klipo siužeto paruošimas. Išlaisvinkite savo fantaziją: galite sugalvoti originalų siužetą, ar bandyti pagal savo vestuvių tematiką atkartoti pasirinktos dainos atlikėjo ar grupės tikrąjį vaizdo klipą.

Taip pat svarbu pagalvoti apie klipo filmavime dalyvausiančių žmonių skaičių. Juk į komandą gali įeiti ne tik jaunavedžiai, bet ir  draugai, artimieji, kaimynai ir net mylimiausi gyvūnai. Kuo dalyvių daugiau, tuo įprastai klipas būna linksmesnis.  Kiekvienas dalyviui būtina įteikti lapelį su teksto dalimi, kurią teks išmokti atmintinai ir paaškinti, kokį vaidmenį jam teks atlikti.

Nepamirškite apie kitas papildomas detales, kurių reikės klipo filmavimo metu. Tai gali būti plakatai, kostiumai, kiti būtini aksesuarai. Išsirinkite vietovę, kur bus filmuojamas klipas. Tai gali būti jaunųjų gyvenamoji vieta, kiemelis, kur prabėgo jaunikio vaikystė, mokyklos koridoriai, kur mokėsi nuotaka, pagaliau – prekybos centras ar kavinė.

Na, o dabar – vienas svarbiausių sprendimų – reikia išsirinkti operatorių. Jeigu biudžetas – itin suspaustas, galima apsiriboti ir draugų, turinčių buitinę vaizdo filmavimo kamerą, pagalba.Tačiau mes gi norime turėti atminimui kokybišką klipą, tiesa?

„LipDub“ – ne tik kitoks požiūris į vestuvių video, tai – smagus nuotykis. Pats filmavimo procesas turi užtikrinti tikroviškumą ir gali būti įtrauktas į klipą montavimo metu. Svarbu,kad klipo dalyviai jaustųsi gerai ir neįtartų, kad įdomiausios ir linksmiausios akimirkos tarp filmavimų gali taip pat tapti istorija...

lipdub3

Pažiūrėti galite čia: LIPDUB WEDDING; ir čia LIPDUB WEDDING 2.

Gero žiūrėjimo ;)!

You are here: BLOG “LIPDUB” - “CRAZY” POŽIŪRIS Į VESTUVIŲ VIDEO