WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466

AR VERTA TUOKTIS KELIAMAISIAIS METAIS?

Nusprendėte oficialiai įteisinti savo santykius, tačiau galvodami apie vestuvių datą abejojate, ar verta tuoktis keliamaisiais metais? 

Keliamieji metai - metai, kuriuose yra ne 365 dienos, o viena diena daugiau. Todėl vasario mėnuo turi ne 28, о 29 dienas.

Vestuvių planavimo studijos „Prestige Idea“ specialistai susipažino su astrologų, ezoterikų prognozėmis ateinantiems metams ir štai kokių išvadų priėjo.

Pirma, jeigu nusprendėte tuoktis, tai jokios kliūtys – nė motais. Pasitikėkite vienas kitu ir galvokite tik apie tai, kad sukūrę šeimą patirsite tik teigiamos energijos vibraciją.

Sakysite, o kaip gi blogieji prietarai, bylojantys apie tai, kad keliamaisiais metais sukurūsiųjų šeimas laukia greitos skyrybos?

Iš tikrųjų, nė vienas astrologas ar ezoterikas, ar prietarų specialistas negali vienareikšmiškai pasakyti, kad tuoktis keliamaisiais metais yra blogai ir taškas. 

Bet iš esmės visur kalbama apie tai, kad visų žmonių organizmai tada yra labiau apkrauti. Tačiau ką jums reiškia papildomi krūviai, kai su jais įprastai susiduriame kiekvieną pirmadienį po išeiginių ar po atostogų grįždami į darbą? Sunkumai grūdina. Svarbiausia – pozityvus mąstymas. Todėl planuojamos vestuvės  keliamaisiais metais tik labiau nei bet kada parodo apie Jūsų ryžtą būti kartu, apie jūsų sąjungos tvirtumą ir jausmų gilumą.

Beje, Airijoje dar nuo V amžiaus keliamaisiais metais pasiūlymą tuoktis vaikinui galėjo pateikti pati mergina. Įdomiausia tai, kad vaikinas negalėjo atsisakyti!

Na, o astrologai teigia, kad susituokę 2012-aisiais, Juodojo Drakono metais bus ryškios priešingybės šeimyniniame gyvenime. Sąjunga bus emocionali: pora tai kils aukštai į dangų, tai staigiai kris žemyn. Bet svarbu, kad tai darysite kartu!

kel-met

You are here: BLOG AR VERTA TUOKTIS KELIAMAISIAIS METAIS?