WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466

VESTUVIŲ PLANAVIMAS: KAIP SUSPĖTI?

KAIP_SUSPETI

Pagaliau jūs nusprendėte tuoktis ir sukurti šeimą! Sprendimas priimtas, tačiau šia gera žinia ne tik norite pasidalinti su visu pasauliu, bet ir vestuvių proga surengti puikią šventę.

Optimaliausias laikas vestuvėms planuoti – trys mėnesiai. Jeigu norite susituokti vasarą, pradėkite paruošiamąją veikla dar anksčiau – mažiausiai prieš pusmetį.

Apie ką reikia pagalvoti, ką turėti omeny?

Prireiks išlaidų sąrašo, į kurį būtinai pateks šventinis banketas, jaunikio kostiumas, jaunosios suknelė, fotografo ir filmuotojo paslaugos, išlaidos transportui, puokštėms, žiedams... Būtų gerai, kad pinigų liktų ir povestuvinei kelionei, tiesa?..

Vestuvių biudžeto dydis priklausys ne tik nuo svečių, kuriuos norėtumėte pakviesti, skaičiaus, pasirinktos vietos, bet ir nuo sezoniškumo. Kadangi vasara- vestuvių metas, savaime suprantama, kad net lauko baldų nuoma kainuos brangiau. Todėl vestuvės, vyksiančios kovo ar balandžio mėnesiais, iš karto bus pigesnės nei iškilmės, suplanuotos rugpjūtį...

Galvojant apie taupymą, nerizikuokite rinkdamiesi fotografą mėgėją... Tikrai sugadinsite gražiausią savo gyvenime šventę ir sujauksite prisiminimus, gavę ir nekokybišką ar neprofesionaliai susuktą vestuvių vaizdajuostę.

Būtinai nusimatykite pinigų vietos, kur vyks vestuvių puota, dekoravimui. Galite rinktis pigiausią, bet estetiškai ir originaliai atrodančią puošybą balionais. Atkreipkite dėmesį į šventinio salės puošybą, svečių susodinimą.

Taip pat iš anksto susiplanuokite vizitą pas siuvėją ir dizainerį, jeigu pageidaujate turėti individualų vestuvinį apdarą. Žinoma, žiemos sezono metu tai padaryti galima greičiau ir pigiau.

Koks klausimas, susijęs su vestuvių planavimu, jums beiškiltų – neatidėliokite atsakymų paiešką paskutinei minutei. O dar geriau – iš anksto kreipkitės į vestuvių planuotojus. Tokiu būdu ne tik išvengsite nereikalingų rūpesčių ir problemų, bet ir nepamiršite jokių smulkmenų bei garantuosite sau ir savo antrajai pusei vestuvių dieną gerą nuotaiką ir laimingą šeimyninio gyvenimo pradžią.

You are here: BLOG VESTUVIŲ PLANAVIMAS: KAIP SUSPĖTI?