vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

VESTUVIŲ MUZIKA: ALTERNATYVOS MENDELSONO MARŠUI

Vestuvi_muzika

Kaip ir bet kuri detalė ir smulkmena, taip ir muzikinis vestuvių fonas turi atitikti iškilmių formatą. Šios taisyklės privalu laikytis ir populiariosios, ir klasikinės, ir elektroninės ar bet kurio kito muzikos stiliaus mėgėjams.  Todėl nenustebkite, jeigu svečiai nesupras ir neįvertins grupės „Guns‘n‘Roses“ hitų rinkinį. Arba būsite nesuprasti, kai jums besituokiant paplūdimyje su užvedančiais „latina“ stiliaus šokiais ir karoliais iš gyvų gėlių, staiga suskambės F. Sinatros balsas... 

Niekada nesuklysite pasirinkitę vestuvių žanro klasiką: neįpareigojančią, bet romantišką muziką . Galima, ir atliekamą „gyvai“, jeigu tai leidžia vestuvių biudžetas.

Ne veltui sakoma, kad muziką užsako tas, kas moka pinigus. Tad jeigu jų turite pakankamai, jūsų vestuvėse galite sulaukti tokių garbių svečių kaip Džonas Bon Džovis, Meraja Keri, Antonijas Banderas. Tiesa, šiuo atveju vien svečio vizitui apmokėti teks skirti ne mažiau kaip vieną milijoną litų.

Be to, nepamirškite apie nūdien itin populiarią naują vestuvių tradiciją – naujavedžių pasirodymą. Pora iš anksto, pasitelkusi profesionalų pagalbą,  paruošia vokalinį numerį.

Jaunavedžiams būtina parinkti iš anksto ir muzikinį foną pirmajam šokiui. Psichologai rekomenduoja rinktis, atsižvelgiant į poros temperamentus ir psichotipus (mados sekėjai, linksmuoliai, tradicionalistai, romantikai, maištautojai).

Mados sekėjai vietoj pirmojo vestuvių valso gali sušokti Lady Gagos „Poker Gace“, tradicionalistai, žinoma, rinksis Vienos valsą, romantikai pageidaus išgirsti grupės „Black“ atliekamą kūrinį „Wonderful Life“ ar Rojo Orbinsono „Pretty Woman“. Vestuvėms itin tinka ir „The Beatles“ hitas „Michelle“, F. Sinatros – „Stranger In The Night“. Na, o maištininkams itin tiks kad ir grupės „The Doors“ hitas „Alabama Song“...

Komentarai 

 
#2 Agnė 2011-07-18 19:36
Geras pasūlymas.
 
 
#1 Zaneta 2011-07-18 19:34
Puikus straipsnis.
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti

Jūs esate čia: Pradžia