vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466
DOvile ir rimas

"Mūsų vestuvių šventė buvo tokia šviesi, jauki, stilinga.... "Prestige Idea" komandos pagalba šventė buvo būtent tokia, apie kokią svajojome nuo pirmos akimirkos. Iš pradžių buvo sunku ir patikėti, kad visas organizavimo ir planavimo procesas su nepažįstamais zmonemis gali būti toks paprastas, lengvas ir net malonus. Supratome, jog atidavėme savo norus, svajones ir vizijas į tikrų profesionalų rankas ir galėjome atsipalaidavę laukti šventės. "Prestige Idea" apgalvojo viską iki pačios mažiausios detalės: puikiai sudėliojo šventės planą, stilingai papuošė bažnyčią ir dvarą, pasirūpino įspūdingai atrodančiu saldžiu stalu, kurio desertai tirpo burnoje, nes pagaminti iš itin aukštos kokybės žaliavų. 

Šventės koordinavimas buvo atliktas taip profesionaliai ir sklandžiai, jog nepajutome nė menkiausio nesklandumo....Svečių užimtumas, programa ir kitos detalės buvo suplanuotos idealiai.

Bendras vestuvių projektas pavyko!!!! O geriausių emocijų neina perteikti nei žodžiais, nei fotografijomis, tiesiog su šia komanda norisi dar ir dar planuoti savo šeimos šventes.

Ačiūūūūūūū šimtą kartų!"

Dovilė ir Rimas

Jūs esate čia: ATSILIEPIMAI ATSILIEPIMAS-dovile-ir-rimas