vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466
Asta ir Artur

"Kartu su vyru Artūru norėtumėme padėkoti “Prestige Idea” už neapsakomai nepakartojamą šventę.

Nuo pat pradžių Kristina parodė, jog galime laisvai bendrauti, be jokių apribojimų, toks jausmas aplankė, jog ji mano draugė padėjėja. Manau, šis faktas labai svarbus, ir tai yra kiekvienos nuotakos svajonė.

Atidžiai išklausius mūsų norų ir fantazijų merginos išpildė visus mūsų norus. Iki smulkių detalių buvo viskas taip, kaip mes norėjome. Labai pergyvenau, jog dekoras nuvils, nes man tai buvo viena iš svarbiausių daliu mūsų šventėje, bet aš buvau apakusi, žado netekau nuo vaizdo, viskas atrodė stulbinančiai.

Kadangi merginos žino savo darbą, nesigėdyjo pataisyti mano nurodymų tai šian bei ten. Labai profesionalus poelgis ir rodo, jog žmonės nedirba kaip "konvejeris", o dirba su malonumu ir deda marias pastangų atsižvelgdami į klientų norus.

Vestuvių dieną viskas praėjo sklandžiai, nepergyvenome su vyru visiškai, viskas buvo kontroliuojama vestuviu planuotojos. Mes tik smagiai leidome laiką ir jautėmės, kaip šventės svečiai. Mus  taip pat stebino šventės eiga, kaip ir pačius svečius.

O labiausiai širdį glosto tai, jog dabar yra praėjusios 3 savaitės po vestuvių, o svečiai vis dar kužda apie vestuves be perstojo. Visiems labai patiko šventė, visų atsiliepimai nepriekaištingi ir mini jog "dar tokiose gražiose ir smagiose vestuvėse nėra buvę".

Dabar lanko mus tik prisiminimai ir nostalgija…  Nuoširdžiai jums dėkojame, niekada nepamiršime šventės, o tuo labiau jūsų. Tikiuosi stambesnes metines ir vaikučių krikštynas taip pat galėsime patikėti jums.

Ačiu dar kartą!"

Asta ir Artur

Jūs esate čia: ATSILIEPIMAI ATSILIEPIMAS-asta-ir-artur