vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

VESTUVĖS UŽSIENYJE: MADA AR SUMANUS PASIRINKIMAS?

tit 

Vis dažniau poros iš Lietuvos renkasi vestuves užsienyje. Šis pasirinkimas – mada ar originalus sprendimas, suteikiantis naujas galimybes?

 

KODĖL PROFESIONALŪS FOTOGRAFAI GERESNIS PASIRINKIMAS?

tit  Jei pats esate savo srities profesionalas, tuomet žinote, kad jūsų darbo geriau už jus mėgėjas nepadarys. Lygiai taip pat yra ir su fotografija.  

PRIEŠVESTUVINĖS FOTOSESIJOS NUOTRAUKŲ PANAUDOJIMO IDĖJOS

tit  Būsimų jaunavedžių fotosesija prieš vestuves, vadinamoji love story, į Lietuvą atkeliavo iš užsienio, kur yra labai populiari. Tai ne tik repeticija su vestuvių fotografu, psichologinis pasiruošimas ir gražios poros nuotraukos. Kartu su „Fotogidas“ fotografu Juliumi Trepkevičiumi šį kartą kviečiame į priešvestuvinę fotosesiją pažvelgti kitu kampu.

 

PARODOJE “VESTUVĖS IR ŠVENTĖS“ – PASIŪLYMAI VISAI ŠEIMAI

paroda-str-tit 

Spalio 17-18 dienomis, Klaipėdoje, LCC Tarptautinio universiteto Michealsen centre, vyks specializuota paroda “Vestuvės ir šventės 2015”. Jau antrą kartą uostamiestyje vyksianti paroda šiemet bus gausesnė renginių ir pasiūlymų ne tik jaunavedžiams, bet ir visai šeimai. Parodoje nemažai idėjų ras ir renginius organizuojantys įmonių atstovai. 

STILIZUOTI DESERTŲ STALAI JŪSŲ ŠVENTEI!

tit 

Žavu! Skanu! - sušunka tikri prancūzai, ragaudami rafinuoto skonio desertus, pelniusius karališkųjų rūmų pripažinimą dar  XVII-XVIII a. 

Saldaus gyvenimo pagardais, alsuojančia Versalio rūmų romantika ir  maloniomis akimirkomis pripildykite savo kasdienybę ir jūs, neiškeldami kojos iš Klaipėdos.

Rafinuoto skonio desertai, sukurti "Vanilės namuose", nelaukia švenčių - jie patys kuria progas švęsti.  

SEMINARAS BŪSIMOMS NUOTAKOMS!

prie seminaro tit

Planuojate didžiąją dieną ir nežinote nuo ko pradėti? Puolate ieškoti šventės vietos, fotografo, ar imate kviesti svečius? Neskubėkite! Pirmiausia turite apgalvoti, kokios šventės iš tiesų norite. Ir mes galime padėti sukurti jūsų šventės viziją! Tad su didžiausiu džiaugsmu kviečiame būsimas nuotakas jungtis į grupę ir dalyvauti vestuvių planavimo seminare.

VESTUVIŲ TRADICIJOS KIPRE

kipras-tit

Viduržemio jūros rytuose įsikūrusi Kipro sala laikoma dviejų kultūrų – graikų ir turkų – sankirta. Saloje gausu antikinės Graikijos statinių, turkų mečečių, įteisintos graikų ir turkų valstybinės kalbos. Tokia dvilypė salos kultūra ir puikus klimatas traukia daugybę turistų, todėl organizuojant keliones, Kipras populiari atostogų vieta. Graikų ir turkų kultūrų atspindžiai pastebimi ir unikaliose salos vestuvių tradicijose.

KULINARINĖS IMPROVIZACIJOS žurnale Vestuvės.lt

ruduo2014-tit

Karolis - profesionalus virtuvės šefas, galintis ne vieną nustebinti netikėčiausiais skonių deriniais, naudojant įprastus produktus. Julija – pagrindinė jo mažų gaminamų šedevrų vertintoja ir ragautoja. 

 

Vestuvių rytas išaušo stulbinamai saulėtas ir šiltas. [...] Nors ir šiek tiek vėluojanti, bet su neblėstanča šypsena ir trupučiu jaudulio veide tarpduryje pasirodė nuotaka... 

GRAIKŲ VESTUVIŲ PAPROČIAI

tit 

Galbūt rezgate kelionės į Rodą iškart po vestuvių planą? O gal nebūtinai medaus kopinėti, gal tiesiog planuojate poilsinę kelionę į vieną iš nuostabių Graikijos kurortų? Būdami šioje šalyje neabejotinai susidursite ir su jos gyventojų tradicijomis. O juk tai šalis, laikoma visos Vakarų civilizacijos gimtine, skaičiuojanti ne vieno tūkstantmečio rašytinę kultūros istoriją. Ar esate ką nors girdėję apie Graikijos vestuvių papročius? Galbūt matėte 2002 m. Holivude ir Kanadoje susuktą filmą „Mano didelės, storos graikiškos vestuvės“? Nors šioje komedijoje tų tikrųjų Graikijos vestuvių papročių ne tiek jau daug parodyta. Matyt tik tiek, kiek nukeliavo ir įsitvirtino kitapus Atlanto. Siūlome susipažinti su tradiciniais graikų vestuvių papročiais iš arčiau. 

 

VESTUVĖS LIETUVOS DVARUOSE

vest-dv-tit  Žurnale VESTUVĖS.lt kartu su kitais planuotojais ir fotografais dalinomės patirtimi ir rekomendacijomis, kokias vestuves dera kelti dvare, kuo ypatinga dvaro aplinka ir ką reikėtų žinoti.

VESTUVIŲ PLANUOTOJOS DIENORAŠTIS

planuotojos dienorastis - tit  

Vestuvių dienos užkulisiai iš planuotojos perspektyvos

Planavimas, biudžeto sudarymas, vestuvių koordinavimas, iškilusių problemų sprendimas, psichologinis palaikymas - tai tik nedidelė dalis viso to, ką vestuvių planuotoja atlieka, kad jūs ramiai žengtumėte prie altoriaus. Ir vis dėl to iškyla klausimas, o ką ji veikia šventės dieną? Nusprendėme pasidalinti bent dalele to, kaip atrodo vestuvių diena po ištisus mėnesius, o kartais net metus trukusio planavimo.

MEILĖ, MĖTOS IR LEDAI

zurnalas-simona

Simona ir Rytis pripažįsta: “Svarbiausia, kad esame geriausi draugai ir eisime susikibę už rankų, nesvarbu kur mus gyvenimas nuves…”

Ir išties jie abu labai jausmingi, jaunatviški ir žavingi. Juose slypi žodžiais nepaaiškinama magija. O mes-  vis dar toje stebuklingoje akimirkoje kartu su jais, tarsi būtume kine...

 

specialus pasiulymas 

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS

besituokiantiems vėlyvą rudenį!

VESTUVIŲ BIUDŽETAS: KAIP SUTAUPYTI?

TIT- 

Dažną vestuves planuojančią porą kamuoja klausimas, ar jų turimas biudžetas yra pakankamas, ir kaip sutaupyti.

Biudžeto planavimo etape svarbu įvertinti poros lūkesčius ir atitinkamai jų turimas pajamas. Dažniausiai atsitinka taip, kad norima įgyvendinti šventės vizija gerokai viršija planuojamą biudžetą. Tad pateiksime keletą patarimų, kaip sumažinti išlaidas ir sutaupyti neatsisakant  savo svajonių vestuvių.

RUDUO, LINAI IR BALTI MOLIŪGĖLIAI...

zurnalas-linai

Savo šventei ši pora pasirinko rudenį, kito metų laiko net ir įsivaizduoti negalėjo. Rudens spalvų paletė jiems buvo artimesnė. Nusprendę dėl šventės datos dar ankstyvą pavasarį svečiams kartu suruošėme kvietimus dėžutėse su linų pluošteliais,  juk tai taip simboliška...

ELEKTRONINIAI KVIETIMAI Į VESTUVES

TIT-ekv

Internetas vaidina itin didelį vaidmenį vestuvių planavimo etape. Poros internete ieško šventės, ceremonijos vietų, suknelės, kostiumo dizainerių, ir tiekėjų rekomendacijų. Kai kurios poros vestuvėms susikuriainterneto svetainę ar elektroninio pašto adresą, o kai kurie net rašo internetinį dienoraštį apie tai, kaip jiems sekasi planuoti vestuves. Tad visiškai natūralu, kai poros naudoja elektroninius pakvietimus kaip alternatyvą spausdintiems.

Galėtume išskirti po tris elektroninių vestuvinių kvietimų trūkumus ir privalumus.

KAI APGAUBIA JAUKI IDILĖ...

vestuves-citrinos

Kiekviena pora - tai naujas išgyvenimas, kupinas žavesio ir prisiminimų.  Skaidrė ir Darius itin šilti, o pozityvus požiūris į gyvenimą suteikia daug džiaugsmo ir kitiems. Šios poros spinduliuojamą nuoširdumą ilgai dar nešiosime savyje.

„PRESTIGE IDEA“: BEGALINĖ MEILĖ DARBUI IR DETALĖMS

 

titulinis-musu

Publikacija Vestuves NUO...IKI žurnale

„Pagrindinis raktas į kūrybingumą – tai nenumaldomas troškulys bandyti, neišsemiama kantrybė ir trapi pergalės akimirka.“

Jūs esate čia: SKAITINIAI