vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

VESTUVIŲ PLANUOTOJOS DIENORAŠTIS

planuotojos dienorastis - tit  

Vestuvių dienos užkulisiai iš planuotojos perspektyvos

Planavimas, biudžeto sudarymas, vestuvių koordinavimas, iškilusių problemų sprendimas, psichologinis palaikymas - tai tik nedidelė dalis viso to, ką vestuvių planuotoja atlieka, kad jūs ramiai žengtumėte prie altoriaus. Ir vis dėl to iškyla klausimas, o ką ji veikia šventės dieną? Nusprendėme pasidalinti bent dalele to, kaip atrodo vestuvių diena po ištisus mėnesius, o kartais net metus trukusio planavimo.

MEILĖ, MĖTOS IR LEDAI

zurnalas-simona

Simona ir Rytis pripažįsta: “Svarbiausia, kad esame geriausi draugai ir eisime susikibę už rankų, nesvarbu kur mus gyvenimas nuves…”

Ir išties jie abu labai jausmingi, jaunatviški ir žavingi. Juose slypi žodžiais nepaaiškinama magija. O mes-  vis dar toje stebuklingoje akimirkoje kartu su jais, tarsi būtume kine...

 

specialus pasiulymas 

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS

besituokiantiems vėlyvą rudenį!

VESTUVIŲ BIUDŽETAS: KAIP SUTAUPYTI?

TIT- 

Dažną vestuves planuojančią porą kamuoja klausimas, ar jų turimas biudžetas yra pakankamas, ir kaip sutaupyti.

Biudžeto planavimo etape svarbu įvertinti poros lūkesčius ir atitinkamai jų turimas pajamas. Dažniausiai atsitinka taip, kad norima įgyvendinti šventės vizija gerokai viršija planuojamą biudžetą. Tad pateiksime keletą patarimų, kaip sumažinti išlaidas ir sutaupyti neatsisakant  savo svajonių vestuvių.

RUDUO, LINAI IR BALTI MOLIŪGĖLIAI...

zurnalas-linai

Savo šventei ši pora pasirinko rudenį, kito metų laiko net ir įsivaizduoti negalėjo. Rudens spalvų paletė jiems buvo artimesnė. Nusprendę dėl šventės datos dar ankstyvą pavasarį svečiams kartu suruošėme kvietimus dėžutėse su linų pluošteliais,  juk tai taip simboliška...

ELEKTRONINIAI KVIETIMAI Į VESTUVES

TIT-ekv

Internetas vaidina itin didelį vaidmenį vestuvių planavimo etape. Poros internete ieško šventės, ceremonijos vietų, suknelės, kostiumo dizainerių, ir tiekėjų rekomendacijų. Kai kurios poros vestuvėms susikuriainterneto svetainę ar elektroninio pašto adresą, o kai kurie net rašo internetinį dienoraštį apie tai, kaip jiems sekasi planuoti vestuves. Tad visiškai natūralu, kai poros naudoja elektroninius pakvietimus kaip alternatyvą spausdintiems.

Galėtume išskirti po tris elektroninių vestuvinių kvietimų trūkumus ir privalumus.

KAI APGAUBIA JAUKI IDILĖ...

vestuves-citrinos

Kiekviena pora - tai naujas išgyvenimas, kupinas žavesio ir prisiminimų.  Skaidrė ir Darius itin šilti, o pozityvus požiūris į gyvenimą suteikia daug džiaugsmo ir kitiems. Šios poros spinduliuojamą nuoširdumą ilgai dar nešiosime savyje.

„PRESTIGE IDEA“: BEGALINĖ MEILĖ DARBUI IR DETALĖMS

 

titulinis-musu

Publikacija Vestuves NUO...IKI žurnale

„Pagrindinis raktas į kūrybingumą – tai nenumaldomas troškulys bandyti, neišsemiama kantrybė ir trapi pergalės akimirka.“

IŠSISKYRUSIŲ TĖVŲ DILEMA

issiskyrusiu_dilema3

Nors ir kaip būtų liūdna, šiais laikais ne visos šeimos susideda iš dviejų tėvų ir jų vaikų. Dauguma nuotakų susiduria su dilemomis, kurį iš tėvų- biologinį tėvą ar įtėvį pasirinkti palydėjimui prie altoriaus, ar kviesti naujuosius tėvų partnerius į vestuves ir pan.  Štai keletas sprendimo būdų, kaip susidoroti su iškilusiomis bėdomis.

"REZERVUOK DATĄ" KORTELĖS

rezerv-data-tt

„Rezervuok datą“ kortelės- puikus būdas iš anksto informuoti draugus ir šeimą apie Jūsų vestuves. Pagrindinė  „Rezervuok datą“ kortelių idėja-  užtikrinti daugumos kviečiamų svečių dalyvavimą vestuvėse. Įteikdami tokią kortelę suteikiate jiems progą būti informuotiems iš anksto, suderinti savo kelionės planus, pasiimti laisvadienį darbe, ar tiesiog nieko kito neplanuoti tądien. 

CITRINOMIS KVEPIANČIOS VESTUVĖS svečiuojasi žurnale

zurnalas-skaidre-400x535

Ankstyvą vidurvasario rytą pilki debesys, plačiai apglėbę dangų, kiek neramino. Skubėjome duobėtais miško keliukais, o svajingai žvelgiant pro langus prisiminėme Tomos ir Manto pažinties istoriją. Ji prasidėjo viena trumpa žinute, kurioje buvo sudėti meilės dainos žodžiai. 

Kiekviena pora turi savitą veidą, o jų meilės istorija - tarsi mėginimas prisijaukinti saulės spindulius. "Geltoni" žmonės  visuomet švyti, kupini energijos ir juoko, būtent tokius pažinome Tomą ir Mantą.  

 

NUOTAKA IR MAMA- KAIP IŠGYVENTI VESTUVIŲ LAUKIMĄ

IMG 03851

Nors dukters vestuvės yra kažkas neapčiuopiamo mamai, tačiau planuojama santuoka gali stipriai ją paveikti. Vienos mamos siekia perimti planavimo veiklą ir reikalauja leisti organizuoti viską-  pradedant nuotakos suknele, baigiant  svečių sąrašu; kitos - panikuoja ir siekia būti dėmesio centre net vestuvių dieną.

  

LAIŠKAS GYVENIMUI arba APIE MEILĘ KITAIP

dievinu ilgus

Dievinu ilgus tamsius vakarus ir tylą juose. Ta tyla - tarsi savas debesų patalas, kuriame galiu pasislėpti nuo išorinio pasaulio ir paskęsti minčių jūroje.. jų niekas nevaržo.... Tai akimirka, kai sustoja laikas ir pasimiršta klaidos, išnyksta skirtumai ir ištirpsta grožis. Girdžiu tik savo mintis.

VAIKAI VESTUVĖSE

tit

Galbūt jūsų svajones apie romantišką ir jaudinančią vestuvių dieną gadina vizijos apie mažus  vaikus, lakstančius aplink bažnyčią, o galbūt jūs mėgausitės vaizdu, kai vaikai džiūgaus šokių aikštelėje? Būsimų nuotakų nuomonės yra labai skirtingos, ar jos nori matyti vaikus savo vestuvėse, ar ne.

STILINGOS VESTUVIŲ DEKORAVIMO IDĖJOS

tit-dek

Jūsų paslaugoms - kūrybinis pasirinkto šventės stiliaus  išpildymas:

  • Ceremonijos vietos dekoravimas;
  • Pokylio vietos paruošimas, interjero kūrimas;
  • Stilizuotas desertų stalas;
  • Dekoracijos fotosesijai, aksesuarų parinkimas;
  • Floristiniai sprendimai, nuotakos puokštės sukūrimas;
  • Stilingi spaudos darbai (kvietimai, stalo kortelės, svečių knyga ir kt.);
  • Kitų originalių idėjų įgyvendinimas pagal individualų pageidavimą.

Sukurkime Jūsų ypatingos dienos istoriją kartu!

 

SVEČIŲ KNYGA: IDĖJOS JŪSŲ VESTUVĖMS!

tit3

Svečių knyga- įprasmintas dialogas ateičiai.  Tai svarbus dekoro elementas ir priimant svečius.  Bet kuri iš šių pateiktų idėjų gali tapti meno kūriniu, papildančiu Jūsų namų interjerą.  

Svečių knyga- spausdinimo mašinėlė

Ant atskirai paruošto stalo, dengto nėriniuota staltiese, sudėkite rašomąją mašinėlę, pluoštą sendintų lapų...

RANKŲ RIŠIMO CEREMONIJA- JŪSŲ VESTUVĖMS!

3

Vestuvių planavimo studija "Prestige Idea" įkvėpta senovinės airiškos tradicijos dalinasi rankų rišimo ceremonijos (angl. handfasting) paslaptimis. Tai senovės sutuoktuvių ritualas kilęs dar ankstyvosios krikščionybės laikotarpiu  iš Airijos ir Škotijos . Simbolinio jaunųjų rankų surišimo ritualo dėka atsirado populiarus posakis “užrišti mazgą”.  Rankų rišimo ceremonija yra unikalus būdas sutvirtinti dviejų žmonių sąjungą ir prisiminti senovinį paveldą. Įprastai ritualas gali būti vykdomas ceremonijos metu, prieš įteikiant žiedus. 

VESTUVIŲ IDĖJOS: KITOKS NUOTAKOS PUOKŠTĖS LIKIMAS

pp1

Vienas iš vestuvių tradicinių elementų  - kai Jaunoji nusisuka ir meta puokštę netekėjusių merginų pusėn.   Tikima, kad puokštę pagavusi mergina po šių vestuvių ištekės pirmoji. „Prestige Idea“ siūlo idėją, kuri nudžiugins ne vieną, o iš karto tris netekėjusias vestuvių viešnias.

 

VESTUVIŲ VALGIARAŠTIS - KAIP SUDARYTI TINKAMĄ?

3

Kokias klaidas daro būsimi jaunavedžiai rinkdamiesi valgius šventinei vakarienei? Visų pirma, nereikėtų sudaryti valgiaraščio pagal tai, kas patinka jums ir jūsų antrajai pusei. Svečių  skoniai skirtingi ir mėgsta jie skirtingus dalykus. Tad šioje vietoje labai praverstų profesionalo patarimai.

Jūs esate čia: SKAITINIAI