vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

VESTUVIŲ VEDĖJAS: KAIP IŠSIRINKTI?

Profesionalus renginių vedėjas – tai ne tik tas asmuo, kuris sugeba sakyti įdomius, reikšmingus tostus, juokinti svečius, kviesti juos dalyvauti įvairiuose konkuruose ir žaidimuose.

Vestuvių planuotojai iš „Prestige Idea“ dalinasi patirtimi, kaip išsirinkti vestuvėms vedėją, atitiksiantį jūsų šventės nuotaiką ir sugebėsiantį atlikti svarbiausią funkciją – įtraukti į šventę visus dalyvius ir vadovauti linksmybėms.

Kiekvienas vedėjas turi savo metodų, kaip šį tikslą pasiekti. Tačiau yra ir bendros taisyklės  - pavyzdžiui, savalaikiškumas, ribų jautimas ir originalumas.  Todėl vestuvių vedėjas turi laikytis būsimųjų jaunavedžių ar jų į pagalbą pasitelktų vestuvių planuotojų paruošto šventės „maketo“, suderinti visus savo scenarijaus aspektus.

Profesionalus vedėjas iš anksto stengsis apie jaunuosius susirinkti kuo daugiau informacijos – apie jų pažintį, santykių vystymąsi, įdomias biografijos detales, pomėgius.  Viena vertus, tai padės geriau suvokti jaunųjų norus, pasaulėžiūrą. Be to, padės sukurti šventės metu draugiškesnę „senų pažįstamų“ atmosferą.

Pirmojo susitikimo su vedėju metu nereikalaukite iš karto vestuvinių linksmybių scenarijaus. Pakaks, jeigu atsakysite sau į klausimą, ar tikrai jums šis vedėjas patiko iš pirmo žvilgsnio, ar jis kelia pasitikėjimą, ar sudarė įspūdį, jog yra patyręs savo srities profesionalas.

Jeigu vedėjas žada jūsų vestuvėms paruošti originalų ir smagų šventės scenarijų, sakydamas, kad nudžiugins visus įdomiais konkursais, verta susimąstyti. Profesionalai niekada nežada, nieko neslepia, derina visas detales su jaunaisiais arba jiems atstovaujančiais vestuvių planuotojais, stengiasi išpildyti visus užsakovo lūkesčius, siūlydamas vietoj netinkančių naujus variantus.

„Prestige Idea“ vestuvių planuotoja Kristina Pakalniškytė skuba pridurti: „Jeigu po šių patarimų vis dar baiminatės, kad svarbiausiai savo gyvenimo šventei galite pasirinkti netinkamą vedėją, stenkitės laikytis šio veiksmų plano:

1. Nuspręskite, kokią pinigų sumą galite skirti vestuvių vedėjui samdyti.  Aišku, jūs turite suprasti, kad profesionalus vedėjas negali kainuoti pigiai. O kad neapsišauti ir nepakviesti į vestuves neprofesionalaus, bet brangaus vedėjo, jums visada gali padėti „Prestide Idea“ specialistai.

2. Apgalvokite, ar norite vedėjo vyro, ar moters.

3. Sudarykite pretendentų sąrašą, pasinaudodami pažįstamų rekomendacijomis ar „Prestige Idea“ duomenų baze. Sąraše būtina pasižymėti vedėjo vardą ir pavardę, kontaktinę informaciją, kainą.

4. Pirmo susitikimo metu vedėjui būtina užduoti šiuos klausimus:

  • Kiek ilgai per vestuves dirba vedėjas: ribotą laiką, ar kol šventės vietoje yra bent vienas svečias;
  • Ar reikalinga primokėti už papildomas darbo valandas;
  • Kokius konkursus (bent 3-4) vedėjas gali pasiūlyti. Jeigu jis pasiūlys konkursą su rūbų džiovinimo sagteliais ar „Laimės šulinį“, vadinasi, jis beviltiškai atsilikęs nuo gyvenimo;
  • Kaip vedėjas užims vestuvėse dalyvausiančius vaikus (jei tokių bus), arba kaip užims skirtingų tikėjimų, tautybių svečius;
  • Paprašykite ekspromtu įvardinti galimą jūsų šventės scenarijų su svarbiausiais akcentais;
  • Pasidomėkite, kaip vedėjas bendradarbiauja su į vestuves kviečiamais animatoriais, muzikantais, didžėjais;
  • Prieš kiek laiko iki vestuvių būtina vedėją užsisakyti, ar reikalingas avansas; 

5. Būtinai pasižiūrėkite bent vieną vaizdo įrašą: dauguma profesionalių vedėjų galės suteikti jums pageidaujamą video medžiagą.

6. Bendraudami su vedėju, atkreipkite dėmesį, ar gera jo dikcija, ar sugeba jis gražiai, etiškai reikšti mintis, įvertinkite vedėjo išvaizdą.

Idealu, jeigu išsirinksite tokį vedėją, kuris atitiks būtent jūsų lūkesčius.

vv3

Komentarai 

 
#16 Laima 2014-05-27 15:57
Mes rengėme nedideles ir jaukias vestuves artimiausių žmonių rate, labai likome patenkinti Audriaus Cinkučio darbu, smagiai ir jaukiai pravedė vakarą, išpildė visus mūsų norus ir pageidavimus. Tikrai rekomenduojame! !! :)
 
 
#15 Toma ir Aurimas 2014-01-30 09:12
Sveiki, matau aptarinėjat vedėjus, mes irgi norim pasidžiaugti, kad vestuvėms pasiėmėm vedėją ir DJ. Lino Cinkučio ir DJ Giedriaus duetas buvo nepakartojamas, o ir šventės svečiai stebėjosi puikia Lino iškalba, jumoru ir improvizacija. AČIŪ JIEMS už puikią šventę.
 
 
#14 Jurgita 2013-11-18 12:53
Mums irgi buvo sunku išsirinkti, bet galiausiai pasirinkome vedėją Justiną Kupstą iš svesklinksmai.lt su jo pasiūlytu DJ. Likome labai patenkinti ne tik mes bet ir visi šventės svečiai. Todėl tikrai galime rekomenduoti juos - nenusivilsite!
 
 
#13 Saule 2013-03-16 13:55
Mūsų vestuves vedė Tadas Rimgaila, pradzioj labai bijojom, nes zinojom ji kaip sokeja, bet vestuves buvo tiesiog super, labai smagiai pravede, visi buvom labai suzaveti
 
 
#12 Vika 2012-09-17 16:23
Aš rekomenduoju vakaro vedėjus iš Šiaulių,jei norite rasti, ieškokite nemirtingas piršlys ir nenugalima vakaro vedėja - Rita ir Karolis.
Labai originalūs, nuoširdūs, pilni įdėjų ir tobūlai jaučia žmogaus norus.
 
 
#11 Dovile 2012-01-29 02:20
Na apie Zioga esu girdejusi, bet kas tas Gustas ir kokia cia Daile, tai pirma karta girdziu :D. Dabar turbut kiekviena/as universiteto studente/as save gali pristatyti vedeja/u. Man rodos cia labiau veikia - talentas, kitaip tariant, jei neturi, tai neturi ir nieko cia nepadarysi...
 
 
#10 Nuotaka2 2012-01-08 15:38
Mes kai rinkomes vedeja savo vestuvems, tai is siulomu kandidatu issirinkome 2 labiausiai patikusius. Tada taremes su jais del susitikimo, kurio metu paaiskejo musu favoritas. Ir vestuviu diena likome labai patenktinti.
 
 
#9 Adrija 2011-12-19 16:46
Konkreciu kainu ivardint nesinoretu, galiu likti nesuprasta, bet visos TV zvaigzdes nuo 3 tukst.lt.

Kai rinkomes is siulomu variantu, buvo ir kitu variantu 1500Lt-2500Lt.
 
 
#8 To Adrija 2011-12-19 01:16
O kiek tas brangoka? Kiek vidutiniskai kainuoja samdyt vedeja? Girdejau apie kelis veikejus, tai dirba klubuose, o plesia tukstanciais
 
 
#7 Adrija 2011-12-15 13:08
O mums vestuves vede Radzevicius, gal kiek brangokas, bet labai patiko.
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti

Jūs esate čia: SKAITINIAI VESTUVIŲ VEDĖJAS: KAIP IŠSIRINKTI?