vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

VESTUVINIS TRANSPORTAS: Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ

Idealu, kai pradėjus planuoti vestuves prieš pusmetį, būsiemieji jaunavedžiai ima domėtis ir komfortiškų transporto priemonių nuoma.  Būtina ne tik išsirinkti, kuo važiuosite į tuoktuvių vietą kartu su savo svečiais, bet ir pasirašyti su kompanija sutartį.

Vestuvių planavimo studija “Prestige Idea” dalinasi savo patirtimi, kaip apsaugoti jaunavedžius nuo galimų problemų, kurios kyla likus iki vestuvių kelioms savaitėms arba dienoms.

Nepatirsite rūpesčių dėl transporto priemonių, maršruto pasirinkimo ar kitų smulkmenų, susijusių su vestuvių automobiliais, jeigu iš anksto atkreipsite dėmesį:

- kokiu transportu norėsite važinėtis vestuvių dieną: limuzinu, retro automobiliu, visureigiais, motociklais, vidutinės klasės mašinomis?.. O gal svajojate apie žirgais kinkytą karietą? Ar pageidaujamos transporto priemonės atitinka jūsų vestuvių stilistiką?

- kiek automobilių reikės?  Jeigu planuojate, kad su jumis kartu važiuos daug kviestinių svečių, pagalvokite, ar nebūtų geriau užsisakyti patogius autobusiukus? O gal svajojate vestuvių dieną lėkti ne keliais, o  vandeniu ar oru?

-         kiek ilgai jums reikės transporto priemonių?  Valandą, dvi, dieną, o gal kelias? Kiek kainuoja kiekviena papildoma nuomos valanda?

-         koks yra optimalus laikas užsakymui pateikti, avansui sumokėti, sutarčiai pasirašyti?

-         ar taikoma baudų sistema, jeigu pasirinktų automobilių nuomos atsisakysite patys vestuvių išvakarėse?

-         kaip, kada ir kur pasipuošti vestuvinių automobilių kortežą – ar tuo gali pasirūpinti transporto nuomos paslaugas teikianti kompanija, ar jų partneriai, ar jums teks tuo pasirūpinti patiems? Kiek tai kainuos?

-         Kiek į kiekvieną pasirinktą transporto priemonę telpa žmonių? Ar automobiliai – apdrausti?

-         Ar automobiliuose galima rūkyti? Ar yra jaunavedžiams skirtas mini baras, šaldytuvas? Ar vairuotojai – patyrę, mandagūs, pasiruošę padėti, patarti, jeigu reikėtų pagalbos?

Jeigu visi klausimai užduoti ir visi atsakymai gauti, bet jūs vis tiek neapsisprendžiate, ką išsirinkti, kada pradėti veikti ir kaip susitvarkyti su visais rūpesčiais, jūsų paslaugoms – „Prestige Idea“ komanda.

vestuviu_transportas

Komentarai 

 
#5 Alina 2012-02-01 01:08
Gerai, kai gali kazkuo pasitiketi, ir yra kas padeda.
 
 
#4 Dovile 2012-01-29 02:16
Jooo.. klausimu tai eile. Gerai, kad turejau vestuviu planuotoja, nieko neteko spresti ir gilintis. Dziaugiausi tik rezultatais :D.
 
 
#3 Monika to Ala 2012-01-29 00:52
Kiek teko dometis berods karietos nuoma 600- 800Lt.
 
 
#2 Ala 2012-01-29 00:38
Kokia faina karieta, kazi kiek sansu tokia gauti LT ir kiek ji kainuoja..
 
 
#1 Indre 2012-01-29 00:35
Oooo!... Kai tuokemes pries 15 m vilniuje, karietos negavome. Tikiuos, gaus dukra, kai tekes:)
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti

Jūs esate čia: SKAITINIAI VESTUVINIS TRANSPORTAS: Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ