vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

VAIKAI VESTUVĖSE

Galbūt jūsų svajones apie romantišką ir jaudinančią vestuvių dieną gadina vizijos apie mažus  vaikus, lakstančius aplink bažnyčią, o galbūt jūs mėgausitės vaizdu, kai vaikai džiūgaus šokių aikštelėje?  Būsimų nuotakų nuomonės yra labai skirtingos, ar jos nori matyti vaikus savo vestuvėse, ar ne.

Sprendžiant, ar kviesti  vaikus, ar ne reikėtų atsižvelgti į šiuos dalykus:

  • Jei dauguma jūsų svečių yra iš kito miesto, jiems gali tekti kartu vežtis ir vaikus, nes nebus galimybės jų palikti ilgesniam laikui artimųjų priežiūrai;
  • Jei jūsų vestuvių šventė numatoma dienos metu, o ne vakare, tai gali atrodyti patraukliau priimant sprendimą, ar kviesti vaikus;
  • Jei turite nemažai draugų su kūdikiais, jie tikriausiai neateis be jų arba tiesiog atsisakys dalyvauti vestuvėse;
  • Jei jūsų vieta yra "draugiška" ir tinkama vaikui, galite svarstyti kviesti vaikus;
  • Jei turite savo vaikų, jūs, be abejo, stengsitės savo vestuves adaptuoti atsižvelgiant į vaikų poreikius.

vaikaivestuvese1

KAIP UŽIMTI VAIKUS?

Pateiksime keletą idėjų, kaip užimti vaikus, jei nuspręsite juos pakviesti į savo vestuves.

Animatorius šventėje

Galbūt yra numatyta vestuvių dalis, kurioje vaikams geriau nedalyvauti – tai gali būti oficiali ceremonija ar sveikinimai. Jei taip, tuo atveju, galite vaikams pakviesti klouną, magą, pasakų personažą arba lėlių teatrą. Animatorius būtų atsakingas už veiklos organizavimą vaikams šventės metu. Pasiteiraukite, ar pokylio vietoje yra atskira nedidelė salė ar kambarys, kuriame būtų galimybė įrengti atraktyvią zoną vaikams. Jei jūsų vestuvės lauke, galite išsinuomoti batutą ar numatyti kitas veiklas, kur vaikai galės "nuleisti garą".

vaikaivestuvese2

Atskiras vaikų stalas

Nors maži vaikai vis dar sėdės su savo tėvais, didesni vaikai įdomiau praleis laiką būdami tarp bendraamžių prie „vaikų stalo“. Tai atribos juos nuo neįdomių tėvų pokalbių ir sumažins jų judėjimą tarp stalų ir po salę.  Gali būti sudarytas atskiras vaikų valgiaraštis, taip pat pasiūlomi papildomi užsiėmimai, pvz. piešimas ar spalvinimas.

Simbolinės dovanėlės vaikams

Šiandien vestuvėse ne naujiena jaunųjų paruoštos dovanėlės svečiams. O kaipgi vaikai? Įmonės, kurios siūlo vestuvinę produkciją, dovanėles svečiams, tikrai turės ką pasiūlyti ir vaikams. Tai gali būti stilizuotos saldžios dovanėlės, mini žaisliukai, rankdarbių užduotys, pritaikytos pagal vaikų amžiaus grupę ir lytį. Na, bent kurį laiką, tai garantuos jums tylą ir tvarką prie „vaikų stalo“.

 vaikaivestuvese3

Profesionalios vaikų priežiūros paslaugos

Nesvarbu, ar jūs pasirūpinsite „mobiliuoju darželiu“, ar naudositės jūsų šventės vietos pasiūlytomis auklės paslaugomis, profesionalios vaikų priežiūros paslaugos gerokai sumažins tėvų nerimą ir rūpestį, taip pat suteiks mažiesiems vietą ir galimybę ne tik pažaisti, bet  ir pamiegoti, kol jūs mėgausitės savo ypatinga diena.

Tai ypač aktualu, jei vestuvės nusitęsia iki vėlyvo vakaro, arba pokylis vyksta viešbutyje. Tėvai jaučiasi saugesni, žinodami, kad jų vaikai saugiai miega šalia.

vaikaivestuvese4

Vaiko kvietimo į vestuves etiketas

Nesvarbu, ar jūs kviesite vaikus į savo vestuves, ar ne, viskas priklauso tik nuo jūsų pačių. Tai yra jūsų diena ir turi būti tiksliai taip, kaip norite. Vis dėlto, ar kviečiate vaikus, ar ne, turite nurodyti jau kvietime. Jei to vengsite, kai kurie svečiai gali pamanyti, jog į vestuves gali atvykti su vaikais, kiti iš karto gali nusiteikti vykti be jų.

Būkite nuoseklūs-  jei pasakysite vienam svečiui, kad vaikų nekviečiate, bet leisite kitiems svečiams juos atsivesti, sukelsite nusivylimą ir apmaudą. Vienintelė išimtis yra naujagimiai ar kūdikiai.

Tik jūs galite nuspręsti, kviesti vaikus į pačią šventę ar tik į ceremoniją, tačiau numačius ilgesnį vaikų buvimo laiką, pasirūpinkite vaikų užimtumu ir priežiūra bent ceremonijos ar pirmosios šventinės dalies metu.

Linkėjimai,

Kristina

Foto: fotostudija Sivakoff, Matas Jūras, Eigirdas Scinskas.

 

 

Komentarai 

 
#4 Skaitytoja 2013-04-03 17:33
O man priesingai, vaikai vestuvese labai grazu ir silta.
 
 
#3 Vita 2013-03-12 22:47
As savo vestuvese tikrai nenoriu vaiku, na nebent baznycioje. Kol kas sieju tai tik su papildomu erzuliu sventes diena.
 
 
#2 Anna 2013-02-12 13:00
Super fotkes!
 
 
#1 Adele 2013-02-08 00:15
Kaip tik ieskojau informacijos sia tema. Aciu :)
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti

Jūs esate čia: SKAITINIAI VAIKAI VESTUVĖSE