vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

LAIŠKAS GYVENIMUI arba APIE MEILĘ KITAIP

Dievinu ilgus tamsius vakarus ir tylą juose. Ta tyla - tarsi savas debesų patalas, kuriame galiu pasislėpti nuo išorinio pasaulio ir paskęsti minčių jūroje.. jų niekas nevaržo.... Tai akimirka, kai sustoja laikas ir pasimiršta klaidos, išnyksta skirtumai ir ištirpsta grožis. Girdžiu tik savo mintis.

Myliu gyvenimą ir visas spalvas jame. Juk būtų liūdna tikėti, kad tikrovės spalva- pilka. Myliu žmones, kurie yra mano gyvenimo dalis, buvimas su jais teikia prasmę. Sutinku žmones, kurie mane papildo,  įkvepia kūrybai ir verčia irtis tolyn, jie tarsi antrasis "aš". Sutinku ir tuos, kurie palieka tik tuštumą ir baimę.  Bet svarbiausia, žinau, ko galiu iš jų tikėtis.

Visi mes trokštame meilės. Bet ilgą laiką būdami drauge, mes nebesvarstome, kodėl yra vienaip ar kitaip. Nebesimėgaujame vienas kito balsu, juoku, prisilietimais.  Nebejaučiame jaudulio, pranyksta žavesys, ir tik retkarčiais lūpų kampučius papuošia šypsena. Laikui bėgant pamirštame tuos jausmus ir nebepastebime ypatingos prisilietimo galios. Mes visi į jį reaguojame. Jis sujungia žmones ir laužo barjerus. Prisilietimas turi energijos, kuri daro stebuklus.

Nebūtina sukurti  meilės istorijos, kuri primintų kino filmą, ar, kuri nustebintų visą pasaulį. Svarbu neprarasti vienas kito.

Ir čia prisiminiau P. Coelho Alchemiką: "Pasaulyje - nesvarbu, ar vidury dykumos, ar vidury didžiulio miesto - visuomet yra du vienas kito laukiantys žmonės. Ir kai šie du žmonės susitinka, kai susikerta jų žvilgsniai, visa praeitis ir ateitis nebeturi jokios reikšmės, lieka tik esamoji akimirka ir neįtikėtinas tikrumas, kad viskas po dangaus skliautu parašyta ta pačia ranka. Ranka, kuri pagimdė po dvynę sielą kiekvienai šioje žemėje dirbančiai, besiilsinčiai ar savo lobių ieškančiai būtybei. "

Svajokime. Laukime. Tikėkimės.

p.s. su meile, Kristina

aboringday-cute-doe-deere-girly-letters-mail-favim-com-107630 boy-couple-girl-hug-Favim_com-630683

 


Komentarai 

 
#2 Lina 2013-02-15 11:41
Įdomios mintys, skatina susimastyti.
 
 
#1 Anna 2013-02-15 11:19
Labai grazu... Paliecia.
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti

Jūs esate čia: SKAITINIAI LAIŠKAS GYVENIMUI arba APIE MEILĘ KITAIP