vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

KULINARINĖS IMPROVIZACIJOS žurnale Vestuvės.lt

Julija ir Karolis pirmą kartą susitiko pirmoje klasėje rugsėjį.  Abu tuo metu buvo vos septynerių. Sekantis jų susitikimas įvyko gerokai vėliau -  Londone.  Karolis buvo išvykęs gilinti  savo kulinarinių žinių, o Julija atvyko visiškai netikėtai, kaip ji pati sako - ieškodama laimės. Ir ją rado! Po pusmečio bendrų pasimatymų ir susitikimų, jie jau žinojo, kad visą gyvenimą bus kartu. Savo išsvajotą dieną pradėjo planuoti  likus net pusantrų metų iki šventės.

Vestuvių rytas išaušo stulbinamai saulėtas ir šiltas. Julija ir Karolis buvo iš anksto nusprendę, kad savo laime dalysis tik su pačiais brangiausiais žmonėmis. Iškilmingai ceremonijai svečiai buvo sukviesti į Širvintų Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią. Nors ir šiek tiek vėluojanti, bet su neblėstanča šypsena ir trupučiu jaudulio veide tarpduryje pasirodė nuotaka. Svečiai net sulaikė kvapą.

Nuotaka pasipuošė samanų spalvos nuometu, jaunikis tokios pat spalvos kostiumu. Visas sukurtas įvaizdis atspindėjo tik jų pačių asmenybes- visada ir visur ieškančias išškirtinumo ir orginalumo.

Julija publ i www

Karolis- profesionalus virtuvės šefas, galintis ne vieną nustebinti netikėčiausiais skonių deriniais, naudojant įprastus produktus. Julija – pagrindinė jo mažų gaminamų šedevrų vertintoja ir ragautoja. Taigi, vienas dekoro elementų buvo pasirinktas neatsitiktinai- tai artišokai. Jie buvo ne tik serviruojami, kaip vienas užkandžių, bet taip pat iš jų sukūrėme ir nuotakos puokštę bei naudojome stalų dekoravimui. Improvizuojant iš dalies kulinarine tema atsirado ir su vynu susijusios detalės- buteliai, vyno kamščiai, vyno bačkos, kelių rūšių namų gamybos limonadas ir įvairūs netikėti užkandžiai. Neapsiėjome ir be lietuviškų jurginų- baltų ir purpurinių, kuriuos tiesiog priskynėme ūkyje.

Julija publ i www2

Šešuolėlių dvaras asocijuojasi su romantika, klasika ir elegancija. Būtent tokių norėjosi ir dovanėlių svečiams. Per kelis antikvariatus pavyko surinkti dailius įvairiais piešiniais ir raštais išmargintus porcelianinius puodelius ir lėkštutes. Papuošę „ačiū“,  juos suruošėmė ant senos komodos. Kiekvienas svečias rinkosi sau patinkantį komplektą. Tai buvo ne tik puiki dovana, bet ir smagi pramoga.

 „Šventė buvo be galo graži. Mums buvo labai svarbu, kad svečiai jaustųsi patogiai. Dėka gero organizuotumo, taip ir buvo! Svečiai dar ir šiandien prisimena mūsų šventę ir detales, kurios buvo skrupulingai apgalvotos ir smulkmeniškai išgražintos. Visi nesiliauja kartoti, kad gražesnėje šventėje nėra tekę dalyvauti“,- savo įspūdžiais dar šiandien dalinasi Julija ir Karolis.

Komentarai 

 
#2 Laura 2014-11-04 14:34
Kaip idomiai ta artisoku puokste, labai patiko mintis :)
 
 
#1 Ina 2014-10-15 23:42
Gražu ir orginalu!
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti

Jūs esate čia: SKAITINIAI KULINARINĖS IMPROVIZACIJOS žurnale Vestuvės.lt