vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

 

SALONAS IVORY

Salonas IVORY vienintelis oficialus PRONOVIAS Fashion Group vestuvinių suknelių gamintojų linijų San Patrick ir Avenue  Diagonal  atstovas Klaipėdoje.

Salone IVORY individualus dėmesys skiriamas kiekvienai nuotakai, jauki aplinka ir privatumas iškart apgaubs šventine nuotaika. Mums labai svarbu, kad suknelė atspindėtų ne vien jaunosios individualumą, bet  ir atitiktų bendrą vestuvių šventės koncepciją. Mus domina bet kokios detalės, kurios padės sukurti nepakartojamą, nepamirštamą nuotakos  įvaizdį. IVORY salone klientės priimamos ne tiesiog  matavimui - jos kviečiamos į pasimatymą su savo svajonių suknele.

Esame laimingos, kai matom  džiaugsmu  spindinčias nuotakas. Jokios sumaišties ir skubėjimo – esate tik Jūs ir šis stebuklingas momentas.

Stengiamės, kad priėmimo metu visas dėmesys ir laikas būtų skiriamas tik Jums, todėl savo klientėms rekomenduojame iš anksto pranešti apie vizitą telefonu arba elektroninių paštu.

Puikiai suprantame, kad pasiruošimas vestuvėms ir jų planavimas užima daug laiko, todėl pagal klientės pageidavimą, priimsime būsimą nuotaką iš anksto aptartu jai tinkamu laiku, nenurodytu darbo valandų grafike.

Svajonių suknelė laukia Tavęs IVORY salone!

 

 

   

Ivory su remu                                                    

Kontaktai:

Adresas: I. Kanto 12, 2 aukštas.

Būtina vizito laiko rezervacija.

Tel. nr.: +370 609 64888

El. paštas:  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį

www.ivory.lt

 https://www.facebook.com/IvorySalonas?ref=hl

Jūs esate čia: VESTUVIŲ KATALOGAS Apranga SALONAS IVORY