vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

KAI APGAUBIA JAUKI IDILĖ...

 

Kiekviena pora - tai naujas išgyvenimas, kupinas žavesio ir prisiminimų.  Skaidrė ir Darius itin šilti, o pozityvus požiūris į gyvenimą suteikia daug džiaugsmo ir kitiems. Šios poros spinduliuojamą nuoširdumą ilgai dar nešiosime savyje.

idile2

 

Po devynerių santuokos metų Skaidrė ir Darius nusprendė savo duotus įžadus įtvirtinti ir bažnyčioje. Ceremonija vyko Nemenčinės Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje. Jausmingai atliktas solistės Kristinos ENYA kūrinys palydėjo jaunuosius altoriaus link, o susirinkusius svečius jaukiai įsupo į meilės ir svajonių audeklą.

Europos parke svečiai vaišinosi rožiniu šampanu, vaniliniais zefyrais ir kvapniomis uogomis.

Dekoravimui pasirinkome aukso, persiko ir baltos spalvų koloritą. Angliškos rožės ir jurginai puikiai atitiko kuriamą vintažo stilistiką. Kartu derėjo nėriniai, stilizuoti narveliai ir žalvarinės vazelės, kurias radome močiutės spintoje. Stalo kortelės nutūpė į nedidelius lizdelius.  

idile3

 

Vietoje svečių knygos paruošėme pluoštą sendintų lapų ir sendaikčių turguje aptiktą spausdinimo mašinėlę. Ant didžiulio stilizuoto narvo sukabinome rėmelius su Skaidrės ir Dariaus vaikystės bei šeimos fotografijomis.

Įpusėjus šventiniam vakarui buvo iškelta stilizuota vėliava. Sukurtame šeimos herbe dominavo keturi simboliai: liūtas ir sparnai- tai jie patys, o saulė ir  karūna simbolizavimo galimybes- tai jų vaikai.

"Jūs išpildėte mūsų svajones ir su kaupu! Tikrai nesitikėjau, kad ši šventė galėtų būti tokia nuostabi"- po šventės sulaukti žodžiai glostė širdį.  Ir iš tiesų tą dieną netrūko nieko - nei lietaus lašų danguje, nei spalvingos vaivorykštės, nei naminės duonos ar nuoširdžiai išsakytų linkėjimų.

Komentarai 

 
#3 Aneta 2014-01-09 13:58
kaip grazu :)
 
 
#2 Laura 2013-10-03 16:18
Labai grazios vestuves.
 
 
#1 Lina 2013-10-02 22:54
Super nuotraukos ir idejos :)
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti

Jūs esate čia: NAUJIENOS KAI APGAUBIA JAUKI IDILĖ...