vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

SUSIKURTI "MIŠKĄ" VESTUVĖSE - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt

Pirmoji pažintis su Auguste ir Andriumi įvyko skaipu. Po gana netrumpo mūsų pokalbio iškart sau mintyse pagalvojau- visada svajojome būtent apie tokią porą.

O jų pažinties istorija prasidėjo prieš dešimt metų. Šiandien, būdami jau susituokę, tą dieną Augustė ir Andrius prisimena kaip virtinę atsitiktinumų, kurių dėka abu atsirado toje pačioje vietoje, o susitikę daugiau neišsiskyrė. Kaip jie patys sako-  matyt tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Tik gerokai vėliau jie suprato, kad bendros vertybės, šeimos supratimas bus pagrindiniu santuokos pamatu.

Augustė ir Andrius- labai romantiška, jauki ir šilta pora. Visada juos prisiminus veide atsiranda nevalinga šypsena. Tokia buvo ir jų vestuvių diena su  vasariškais gaivaus lietaus lašeliais, protarpiais pasirodančiais saulės spinduliais ir vėjyje plazdenančia be galo romantiška nuotakos suknele.

Jauki ceremonija vyko Labanoro Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje. Tariant priesaikos žodžius, jų akys žibėjo, o taip spinduliuoti gali tik dvi viena kitą suradusios mylinčios širdys.

Auguste str i fb

 

Dekoravimui buvo pasirinktos švelnios spalvos – samanų žalia, pastelinė rožinė ir balta. Naudojome tik natūralias medžiagas: medžio ritinėlius, liną ir samanas; stalus dekoravome nuotakos mylimais baltais ir rožiniais bijūnais, stalo kortelėms panaudojame lemputes su samanomis. Sukurtas natūralumas atspindėjo jų tarpusavio santykių harmoniją, kurioje tilpo viskas – jų jausmai, romantiški žodžiai ir abipusis supratimas. Miško motyvas buvo pasirinktas neatsitiktinai- jie abu užaugę Labanore, todėl gamta neatsiejama jų gyvenimo dalis.

“Negalėjau atsistebėti jūsų originalumu. Tos lemputės… Svečiai iki šiol skambina ir sako, kaip gaila, mes savo lempučių nepasiėmėme…  O saldus stalas! Jūs perkelėte mišką į Vilniaus centrą!  Neišpasakosiu aš jums visų emocijų ir visko, kas patiko. Džiaugiamės, kad pasirinkome jus ir niekada nepamiršim, kiek įdėjote savęs į mūsų šventę!”- dalinasi savo įspūdžiais Augustė ir Andrius. Ir žinote tikiu, su jais galėtume  nukeliauti net ir į pasaulio kraštą! 

Auguste str i fb2

 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti

Jūs esate čia: NAUJIENOS SUSIKURTI "MIŠKĄ" VESTUVĖSE - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt