vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

"REZERVUOK DATĄ" KORTELĖS

„Rezervuok datą“ kortelės- puikus būdas iš anksto informuoti draugus ir šeimą apie Jūsų vestuves. Pagrindinė „Rezervuok datą“ kortelių idėja-  užtikrinti daugumos kviečiamų svečių dalyvavimą vestuvėse. Įteikdami tokią kortelę suteikiate jiems progą būti informuotiems iš anksto, suderinti savo kelionės planus, pasiimti laisvadienį darbe, ar tiesiog nieko kito neplanuoti tądien.

Priežastys siųsti „Rezervuok datą“ korteles

Ar siųsti tokias korteles svečiams ar ne, priklauso nuo svečių gyvenamos vietos, vestuvių idėjos ir galiausiai vestuvių datos. Pateiksime keletą priežasčių, kodėl „Rezervuok datą“ kortelės turėtų būti siunčiamos daug anksčiau nei siunčiate oficialius kvietimus:

  • vestuvių šventė planuojama užsienyje;
  • vestuvėse dalyvaus daug svečių gyvenančių užsienyje;
  • tuokiatės vestuvių sezono metu;
  • tuokiatės darbo dieną;
  • tuokiatės šventinę dieną (pavyzdžiui, Valentino dieną).

rez-data

Kokią informaciją įtrauktį į „Rezervuok datą“ kortelę

„Rezervuok datą“ kortelės paprastai yra siunčiamos iki vestuvių likus šešiems ar aštuoniems mėnesiams, bet kuo anksčiau jas išsiųsite, tuo jos bus naudingesnės. Kai kurios poros tokias korteles siunčia likus net metams iki vestuvių. Nesijaudinkite jei dar nežinote konkrečių šventės detalių. Informacijos kortelėse neturi būti daug, tiesiog užtenka žinoti, kada rengsite vestuves. Visa informacija, kurią Jums būtina nurodyti-  tai vestuvių data ir vieta. Jei planuojate vestuves užsienyje, tuomet galite nurodyti  papildomą informaciją apie skrydžius ir viešbučius.

Daugumą porų pažymi, kad detalesnę informaciją nurodys vėlesniame etape, kitaip, svečiai, pagalvoję, kad gavo oficialius pakvietimus, bandys susisiekti su pora ir teirausis išsamesnių šventės detalių.

sav-dat2

Kaip atrodo „Rezervuok datą“ kortelės

Nepaisant jų pavadinimo, šios kortelės nebūtinai turi taip ir atrodyti. „Rezervuok datą“ kortelės gali būti mažiau formalios nei vestuviniai kvietimai, būkite kūrybingi ir nustebinkite svečius.

Galima išsiųsti linksmą poros nuotrauką su nuoroda į vestuvių datą,  pagaminti spalvingų šaldytuvo magnetukų, ar atspausdinti informaciją ant saldainių pakuotės. Jei nesate apsisprendę dėl spalvinės gamos –šios kortelės nebūtinai turi derėti.

Jei visgi žinote vestuvių temą ir spalvinę gamą, atsižvelkite į tai. Jei vestuves ruošiate paplūdimyje, galite išsiųsti atvirutę su paplūdimio vaizdais ir nurodyta vestuvių data, ar atspausdinti informaciją ant miniatiūrinės banglentės. Jei vestuvines iškilmes rengsite sode, galite reikiamą informaciją atspausdinti ant sėklų pakelio. Taip pat galite apgalvoti keletą teminių detalių ir surengti nedidelę fotosesiją.

Svarbiausia, būkite kūrybingi!

Linkėjimai,

Kristina

You are here: SKAITINIAI "REZERVUOK DATĄ" KORTELĖS