vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

MEILĖ, MĖTOS IR LEDAI

Ankstyvas rytas skendėjo rūke. Kaskart sugaudavome viena kitos nerimastingą žvilgsnį į didelius pilkus lietaus debesis. Bet žingsnis po žingsnio įsisupome į darbus ir dvaras prisipildė jaukaus vestuvių šurmulio ir klegėjimo.

Simona ir Rytis susipažino prieš dvejus metus ankstyvą rytą Londone. Pirmąjį pasimatymą praleido Regento Parke irdamiesi valtele ir skanaudami ledus. Tad tik susižadėję ir pradėję planuoti šventę jie buvo tikri - vestuvių dieną nestigs gamtos ir, žinoma, ledų!

Vidurdienį svečiams renkantis į Vilniaus Šv. Jonų bažnyčią, dangų nušvietė saulė. Simonai ir Ryčiui, matyt, duotos ypatingos akimirkos, jų meilė žiūri, mato ir girdi. Be to, juos supa ypatinga šeima ir nuostabūs draugai, tuo ne kartą įsitikinome pačios. Ir jie visi susirinko švęsti. Švęsti meilę, laimę, gyvenimą!

simona1

Visiems svečiams, atvykusiems iš skirtingų pasaulio kampelių, Simona ir Rytis buvo itin svetingi: gaivūs kokteiliai, šampanas, nuostabus gamtos peizažas ir, žinoma, ledai. Nepaprasto skonio ledais pasirūpino nuotakos tėtis, o mes tokiai progai sumeistravome nedidelį ledų kioskelį.

Vienas šventės akcentų, kuris buvo pageidautinas svečių aprangoje- mėtinės spalvos detalė. Simboliška: jaunieji atsidėkodami tuo pačiu svečiams paruošė džiovintų mėtų maišelius, kuriuos pasiuvo nuotakos mama.

Šventinė vakarienė vyko Šešuolėlių dvaro terasoje po atviru dangumi. Prisiminus ankstyvą rytą skendėjusį rūką ir pūkuotus debesis, tai tapo tikru iššūkiu visai komandai. 

simona2

Vakarėjant žibintais ir žvakėmis apšviestoje terasoje skambėjo tostai, buvo surengta viktorina,  netgi sukurta ir įrašyta speciali daina jauniesiems, kurią atliko draugai. Ir išties vakaras buvo pripildytas nuotaikingo siautulio, jaunatviško šėliojimo, žaismingų muzikos ritmų ir juoko.

Vidurnaktį danguje nusidriekė per šimtas šviečiančių žibintų. O ritminga muzika tapo ženklusvečiams pristatyti savus namų darbus - tai sulėktuvių (flash mob) šokį. Mat tik susirinkusius svečius, profesionalūs šokėjai buvo sukvietę šokio pamokai ir tai buvo staigmena jauniesiems!

Simona ir Rytis pripažįsta: “Svarbiausia, kad esame geriausi draugai ir eisime susikibę už rankų, nesvarbu kur mus gyvenimas nuves…”

Ir išties jie abu labai jausmingi, jaunatviški ir žavingi. Juose slypi žodžiais nepaaiškinama magija. O mes-  vis dar toje stebuklingoje akimirkoje kartu su jais, tarsi būtume kine...

You are here: SKAITINIAI MEILĖ, MĖTOS IR LEDAI