Automobilių Supirkimas Metalo Laužui – Kainos

Šiais laikais visi vertina gamtos apsaugą, ypač žaliavų perdirbimą ir nenaudojamų daiktų utilizavimą. Dėl šios priežasties žmonės, ypač gyvenantys daugiabučiuose namuose, dažnai nusprendžia parduoti savo seną, nenaudojamą ir nevažiuojantį automobilį į metalo laužą. Žinoma, parduoti seną automobilį gali ir nuosavų namų gyventojai, nes tada jis neužima vietos ir kiemas yra erdvesnis. Taigi, jei ir jūsų kieme vietą užima techninės apžiūros keliamų reikalavimų nebeatitinkantis automobilis, tada turėtumėte apsvarstyti galimybę jį parduoti į metalo laužą.

Senų automobilių supirkimo kainos:

Norint parduoti seną automobilį į metalo laužą, jums reikia kreiptis į metalo laužo supirktuvę. Kai kurios automobilių metalo laužo supirktuvės už seną automobilį moka pagal tos dienos metalo kainą už kilogramą. Taigi, dėl šios priežasties preliminarią sumą, kurią greičiausiai gausite už automobilį, galite pasiskaičiuoti patys. Tam jums reikia patikrinti savo parduodamo automobilio svorį dokumentuose ir žinoti tos dienos metalo kainą, tada šiuos skaičius sudauginti.

Tačiau yra tokių automobilių metalo laužo supirktuvių, kurios moka tik simbolinę kainą už seno automobilio supirkimą, neatsižvelgiant į jo svorį. Paprastai tai būna 100 Eur, bet atsižvelgiant į metalo supirktuvę kaina gali šiek tiek skirtis ir svyruoti nuo 90 iki 120 Eur.

Yra ir trečias variantas – kai automobilių metalo laužo supirktuvės perka atskiras automobilių dalis pagal metalo tipą. Tokiu atveju jūs neparduosite viso automobilio, nes reikia jį išardyti dalimis. Tokios metalo supirktuvės už kiekvieno metalo tipą moka skirtingas kainas, pvz.:

  • Aliuminio laužas (ratlankiai) – nuo 1,8 Eur;
  • Automobilių laidai – nuo 3 Eur;
  • Vario laužas – nuo 6 Eur;
  • Švino akumuliatoriai – nuo 0,50 Eur;
  • Automobilių radiatoriai – nuo 0,80 Eur;
  • Automobilinės skardos – nuo 0,25 Eur.

Be to, turite žinoti, kad kiekviena automobilio metalo laužo supirktuvė turi savo kainodarą. Taip pat, norint parduoti seną automobilį supirktuvėms, jos gali turėti tam tikrų reikalavimų, pvz., iš automobilio turi būti pašalintos visos nemetalinės detalės ir pan. Dėl šios priežasties norint parduoti seną automobilį reikėtų pasidomėti individualiai.