Gauk Pinigų Už Dyką: Kaip Užsidirbti Nieko Neveikiant?

Jei jums įdomu, kaip legaliai užsidirbti pinigų nieko nedarant, turėtumėte apsvarstyti galimybę sukurti pasyvius pajamų srautus. Tai reiškia, kad iš pradžių turite pakloti pagrindą, kuris padėtų jums dabar dirbti, kad vėliau gautumėte pajamų. Taigi, dabar galite šiek tiek padirbėti, kad viską sutvarkytumėte, o vėliau galėsite ramiai sėdėti ir mėgautis pasyvių pajamų srautu. Tačiau turėkite omenyje vieną dalyką, kad verslumas gali būti kalneliai, t.y. greičiausiai ne visada pavyks uždirbti, bet pabandyti verta. Taigi, galite sukurti sau kelis pajamų srautus tokiais būdais.

Kaip užsidirbti pinigų nieko nedarant:

Yra daug būdų užsidirbti pinigų nieko neveikiant arba bent jau neįdedant didelių pastangų ir laiko, pvz.:

1. Investuokite pinigus ir gaukite užmokestį:

Geriausias būdas užsidirbti pinigų nieko nedarant – investuoti dalį savo pajamų ir leisti joms augti. Štai keletas būdų:

 • Investuokite į nekilnojamąjį turtą:

Investavimo į nekilnojamąjį turtą programėlės siūlo paprastą būdą investuoti į nekilnojamąjį turtą, investuojant daug mažiau nei perkant nuosavybę. “Fundrise” programėlė leidžia investuoti į nekilnojamąjį turtą vos už 500 USD (apie 500 Eur). Programėlė padeda jums gauti geresnę pinigų grąžą, valdydama visą projektą jūsų vardu. Ji sujungia jūsų investicijas su kitais investuotojais, kad galėtumėte gauti prieigą prie privačių nekilnojamojo turto sandorių. Tai puikus būdas diversifikuoti savo investicijas ir užsidirbti pinigų nieko nedarant.

 • Diversifikuokite savo investicijas:

Diversifikuotas portfelis gali atnešti didžiausią grąžą. Norėdami tai padaryti, galite naudoti nemokamą automatizuotą investuotojų platformą, tokią kaip „M1 Finance“. Galite automatizuoti savo įnašus, kad galėtumėte uždirbti pinigų nepajudindami nė piršto.

 • “Acorns” programa:

“Acorns” yra investavimo programa, leidžianti investuoti atsarginius pinigus ir užsidirbti pasyvių pajamų iš palūkanų. Puikus dalykas, susijęs su “Acorns” programa, yra tai, kad ji padeda investuoti pinigus, vienu metu iš sąskaitos neišimant daugiau nei 0,99 USD (apie 1 Eur). „Acorns“ veikia prijungus debeto arba kredito korteles. Kai parduotuvėje perkate už 24,50 USD (24,5 Eur), „Acorns“ suapvalina jūsų mokėjimą iki 25 USD (25 Eur) ir jūsų vardu investuoja 0,50 USD (0,5 Eur). Tai labai paprastas būdas sukurti investicinę sąskaitą neįsigilinus į santaupas ar neįsipareigojant mokėti mėnesinių įmokų, kurių galbūt negalėsite sau leisti. Taigi, prisiregistruokite prie “Acorns” ir pradėkite investuoti, kad užsidirbtumėte pinigų nieko neveikdami.

 • “Trim” programa:

Atsisiuntę „Trim“ programą vos keliais paspaudimais galite užsidirbti visiškai nieko nedarydami. Kodėl? “Trim” yra automatinis sąskaitų derybininkas, todėl naudodamasis informacija, kurią pateikiate prisiregistruodami, „Trim“ sprendžia kiekvieną jūsų apmokėtą sąskaitą ir bando su kreditoriumi susitarti dėl mažesnės normos. Kai kurios sąskaitos išliks tokios pačios, kitos bus suskirstytos. Ir jei “Trim” nepavyksta susitarti dėl mažesnių tarifų, tada jūs nieko nemokėsite. Paslaugos kainą sudaro 15 % sumos, kurią sutaupote per vienerius metus.

 • “InboxDollars” programa:

„InboxDollars“ suteikia nemokamiems nariams daug galimybių gauti atlyginimą už nieko neveikimą. Nors galite pasirinkti dirbti, kad gautumėte pajamų atlikdami apklausas, tačiau galite jas praleisti ir užsidirbti pinigų už tai, ką jau darote kasdien:

Apsipirkimas. „InboxDollars“ moka nariams, kad jie apsipirktų internetu, t.y. tiesiog spustelėkite pasirinktos parduotuvės nuorodą ir uždirbkite procentą nuo pirkinių.

Naršymas internete. Tai reiškia, kad galite naudoti „InboxDollars“ paieškos juostą, kad atliktumėte „Google“ paiešką, nes galite gauti pinigų naudodami „InboxDollars“ paieškos variklį.

Vaizdo įrašų ir reklamų žiūrėjimas. Prisijunkite prie „InboxDollars“, kad praleistumėte laiką žiūrėdami vaizdo įrašus telefone arba naršyklėje. Jūs uždirbate atlygį už tai, kad sėdite ant sofos ir žiūrite įdomius vaizdo įrašus.

 • “Rakuten” programa:

„Rakuten“ yra viena geriausių pasyvių pajamų programų, kurias galite turėti savo išmaniajame telefone. Atsisiuntę programą turėsite galimybę susigrąžinti pinigus už daugelį pirkinių internetu ir parduotuvėje. Prieš pateikdami užsakymą internetu, tiesiog įjunkite programą, suraskite parduotuvę, kurioje planuojate apsipirkti, ir spustelėkite nuorodą „Apsipirkti dabar“. Būsite nukreipti į parduotuvę, kurioje galėsite apsipirkti kaip įprastai. Užpildę užsakymą gausite pinigus už pirkinius (procentai skiriasi priklausomai nuo parduotuvės). Norėdami susigrąžinti pinigus už pirkinį parduotuvėje, tiesiog eikite į kategoriją parduotuvėje ir susiekite mokėjimo metodą su parduotuve, kurioje planuojate apsipirkti. Kiekvieną kartą, kai perkate asmeniškai, grynuosius pinigus gausite į savo “Rakuten” sąskaitą.

 • “Survey Junkie Pulse” programa:

“Survey Junkie Pulse” yra viena geriausiai apmokamų apklausų svetainių. Sukūrus darbalaukio programą, kuri anonimiškai ir automatiškai seka tam tikrą skaitmeninį elgesį, ji sukėlė revoliuciją mokamų nuomonių pramonėje. Mainais jūs uždirbate pinigų nieko nedarydami. Net jei naudojate išmanųjį telefoną, galite prisiregistruoti ir gauti nemokamą paskyrą. Atlikite apklausas bet kuriuo metu arba apsilankykite paskyroje, kad kiekvieną mėnesį pradėtumėte pasyviai uždirbti pinigų.

 • “Mistplay” programa:

„Mistplay“ programa apdovanoja jus už žaidimus „Android“ įrenginyje. Tikėtina, kad jau žaidžiate žaidimus savo malonumui, todėl ši pasyvių pajamų programa leidžia lengvai gauti atlyginimą, žaidžiant žaidimą. Norėdami pradėti uždirbti, tiesiog atsisiųskite „Mistplay“ programą į „Android“ įrenginį, ieškokite žaidimų bibliotekoje ir pradėkite žaisti tuos, kuriuos mėgstate. Yra populiarių žaidimų, tokių kaip “Candy Crush”, “Scrabble Go”, “Yahtzee”, “Poker” ir daugelis kitų.

 • „Nielsen Computer and Mobile Panel“ programa:

„Nielsen Computer and Mobile Panel“ yra patikimas žaidėjas duomenų rinkimo srityje. Daugiau nei 90 metų įmonė vykdo apklausas ir naudoja informaciją tobulindama produktus, paslaugas ir įvairius procesus. Būdami šios programos narys, galite padėti tobulėti ir uždirbti pinigų pasyviai. „Nielsen Computer and Mobile Panel“ apdovanoja narius, kurie atsisiunčia ir įdiegia nemokamą programėlę ir kompiuterio programinę įrangą. Programinė įranga renka anoniminius duomenis pagal jūsų naršymo internete ir apsipirkimo įpročius. Be to, yra kitų galimybių užsidirbti piniginių prizų ir daugiau naudos įdiegus programą kituose įrenginiuose.

2. Kurkite dienoraščius / blogus:

Vienas iš patikimiausių būdų užsidirbti pasyvių pajamų yra dienoraščiai. Jei ieškote būdo sukurti pasyvių pajamų srautą ir nebijote iš anksto šiek tiek investuoti savo laiko, tada tinklaraščio kūrimas yra puikus pasirinkimas. Skirkite laiko naujo turinio kūrimui ir seno turinio atnaujinimui, o tada galite ramiai sėdėti ir žiūrėti, kaip tinklaraštis uždirba pinigus. Sėkmingas tinklaraštis yra viena iš pelningiausių investicijų, kurią galite padaryti.

3. Darbas pagal subrangos sutartis:

Subrangos sutartis yra tada, kai savo darbą patikite kitam specialistui. Štai pavyzdys: jūs tampate socialinės žiniasklaidos vadybininku ir susirandate savo pirmąjį klientą, kuris pvz., yra vietinis restoranas. Jam reikia pagalbos kuriant socialinį sąmoningumą ir didinant srautą. Taigi, jūs samdote žmogų pagal subrangos sutartį, t.y. samdote laisvai samdomą socialinės žiniasklaidos vadybininką, kuris atliks darbą už jus, o užmokesčio skirtumą pasiliksite kaip pelną. Pvz., jei uždirbate 1 000 Eur per mėnesį, galite rasti rangovą, kuris atliks darbą už jus už 400 Eur per mėnesį, o skirtumą (600 Eur) paliksite kaip pelną. Tai puikiai veikia įvairiose pramonės šakose ir yra puikus būdas užsidirbti pinigų nieko nedarant – jums tereikia rasti klientų. Tačiau turite būti tikras, kad samdote patikimus laisvai samdomus darbuotojus, kurie gali atlikti kokybišką darbą. Be to, turėtumėte subrangovui mokėti tik tada, kai užsitikrinate darbo kokybės patvirtinimą ir mokėjimą iš savo kliento. Subrangos sutartis yra lanksti ir jūs galite atlikti štai tokius darbus:

 • Korektūra;
 • Transkripcija;
 • Laisvai samdomas rašytojas;
 • SEO paslaugos;
 • Kiemo / sodo darbai;
 • Daiktų siuntimas internetu ir dar daug kitų veiklų.

Norint užsidirbti pinigų nieko nedarant, reikia laiko arba pinigų iš anksto. Esmė ta, kad jūs galite gauti atlyginimą nieko nedarydami, tačiau pradžioje turėsite atlikti patys darbą arba sumokėti, kad kitas jį atliktų. Viskas priklauso nuo to, kas jums vertingiau – laikas ar pinigai. Galite praleisti laiką atlikdami sąranką patys ir sutaupydami pinigų arba galite išleisti pinigus, kad kas nors atliktų jūsų sąranką, taip sutaupydami laiko. Atminkite, kad kuo daugiau pinigų norite išleisti, tuo mažiau turėsite dirbti, kad uždirbtumėte pinigų.