Geriausias Langų Valytuvas: Top Pasirinkimai

Susikaupusio kondensato ar nešvarumų pašalinimas nuo langų nėra lengvas darbas. Tokiu atveju itin geras langų valytuvas arba robotas gali padėti daug lengviau ir efektyviau atlikti šį darbą. Žinoma, galite praleisti savaitgalį “kovodami” su kibirais, valytuvais ir rankšluosčiais arba tiesiog galite investuoti į gerą langų valytuvą. Tokiu atveju, jis padės atlikti geresnį darbą per trumpesnį laiką. Rankiniai langų valytuvai yra skirti pašalinti dulkes, nešvarumus ir nešvarų vandenį nuo jūsų langų ir kitų paviršių, kad jie būtų švarūs ir be dryžių. Langų valytuvus taip pat galite naudoti veidrodžių, dušo sienelių, stalviršių ir plytelių valymui. Taigi, jei Jūs norėtumėte įsigyti savo langų valytuvą, bet nežinote, kokį rinktis, mes pateikiame geriausius plastikinių langų valytuvus, kuriuos galite įsigyti 2022 m.

“Karcher Window Vac WV5” – geriausias universalus langų valytuvas

„Karcher WV5“ – tai vienas geriausių rankinių vakuuminių langų valytuvų rinkoje, kurio kainos ir kokybės santykis yra geras. Jo galia, funkcijos ir efektyvumas yra geriausi, ką galite rasti rankinių langų valytuvų kategorijoje, skirtoje namams. Tarp daugybės pridedamų priedų yra mažesnė 170 mm siurbimo galvutė sunkiai pasiekiamoms vietoms. Taip pat yra mikropluošto priedas, skirtas plovikliui paskleisti ant langų. Šiame rankiniame langų valytuve yra įmontuotas LED akumuliatoriaus indikatorius, kuris parodo baterijos veikimo laiką. Be to, galite nusipirkti papildomų baterijų, kad visada turėtumėte visiškai įkrautą ir nereikėtų laukti, kol pasikraus. „Karcher“ valytuvo išskirtinumas yra tas, kad jis langus valo puikiai. Jo siurbimas yra stiprus ir efektyvus tiesiai per antgalį, todėl galite išvalyti ir išdžiovinti silikoninį sandariklį aplink langus. Šis valytuvas nepalieka jokių dryžių ant langų.

Pagrindinės specifikacijos:

 • Svoris – 1,1 kg;
 • Baterijos veikimo laikas – 35 min;
 • Valymo plotas – 105 m²;
 • Pridedami priedai – papildomas mažas siurbimo antgalis, mikropluošto valymo galvutė, papildomas purškimo buteliukas (su 20 ml firminio ploviklio), įkroviklis.

„Vileda WindoMatic Power Window Vacuum“ – geriausias lengvas langų valytuvas

“Vileda” langų valytuvas veikia panašiai kaip “Karcher”, tačiau sveria tik maždaug pusę „Karcher“ valytuvo svorio. Vis dėlto, jis turi didelį 300 ml nuotekų baką ir yra vienintelė vakuuminė sistema, turinti papildomą turbo galios lygį. Galite perjungti į „Max“ režimą, kad padidintumėte „Vileda WindowMatic“ valytuvo galią 50%, tačiau, žinoma, tokiu atveju greičiau išsikrauna akumuliatorius. Šis rankinis valytuvas – tai tikra pagalba valant itin nešvarius paviršius, kuris apskritai pagreitina šį procesą. „Vileda“ valytuvas taip pat turi lankstų kaklelį, idealiai tinkantį sunkiai pasiekiamoms vietoms. Nešvaraus vandens baką lengva išimti, kad būtų galima ištuštinti ir įdėti į indaplovę.

Pagrindinės specifikacijos:

 • Svoris – 640g;
 • Baterijos veikimo laikas – 40 min;
 • Valymo plotas – 120 m² vienam įkrovimui;
 • Komplekte priedai – pakrovėjas.

“Bosch GlassVAC” belaidis langų valytuvas – geriausias langų valytuvas su USB įkrovimo prievadu

Jei norite, kad jūsų langų rankinis valytuvas atrodytų kaip rimtas elektrinis įrankis, šis “Bosch” prekės ženklo valytuvas yra kaip tik jums. Jis yra nuostabiai tvirtas ir siūlo tą pačią valytuvų technologiją, kurią naudoja automobilių pramonė, kad priekiniai stiklai būtų be dryžių. Šį valytuvą galite įkrauti per USB jungtį, naudodami pridedamą mikro-USB įkroviklį – tai yra itin patogi parinktis vairuotojams. Kaip ir „Karcher“ valytuvas, taip ir „Bosch“ turi akumuliatoriaus indikatorių, kuris parodo, kad baterija senka. Siurbimo galia yra puiki, o dėžutėje rasite daugybę priedų, įskaitant mažesnę galvutę ir mikropluošto priedą.

Pagrindinės specifikacijos:

 • Svoris – 700g;
 • Baterijos veikimo laikas – 30 min;
 • Valymo plotas – 105 m²;
 • Pridedami priedai – papildomas mažas siurbimo antgalis, mikropluošto valymo galvutė, papildomas purškimo buteliukas, USB įkroviklis.

„Leifheit“ langų valytuvas – geriausias langų valytuvas, skirtas pašalinti kondensatą nuo stoglangių ir žiemos sodų

Lengvas “Leifheit” valytuvo modelis yra vakuuminių langų valytuvų žmogus-voras, galintis efektyviai veikti visais kampais. Taigi, jei jums sunku išvalyti ir išdžiovinti stoglangius, oranžerijos stogą ir keistai išdėstytus veidrodžius, šis nestandartinis modelis jums puikiai tiks. Patogus dizaino elementas yra kamštis, leidžiantis ištuštinti nešvaraus vandens baką jo neišimant. Tai yra puikus mažas siurblys, kurio siurbimo galia kraštuose galėtų būti šiek tiek stipresnė.

Pagrindinės specifikacijos:

 • Svoris – 739g;
 • Baterijos veikimo laikas – 45 min;
 • Pridedami priedai –  įkroviklis (teleskopinė rankena parduodama atskirai).