Mamos Sveikinimai Dukrai Su Gimtadieniu

Mamos ir dukros santykis – tai vienas gražiausių santykių pasaulyje. Meilė yra kažkas, kas turi būti išreikšta labai ypatingu būdu. Meilės ir rūpesčio jausmų išreiškimas Jums brangiems žmonėms gražiomis citatomis visada buvo širdžiai mielas būdas. Todėl mes pateikiame Jums labai gražius gimtadienio palinkėjimus, kuriais galite pasveikinti savo dukrą.

Prasmingi sveikinimai dukrai su gimtadieniu:

 1. Mano miela dukrele, negaliu apsakyti jausmų, kuriuos patyriau, kai pirmą kartą paėmiau tave ant rankų. Ačiū, kad esi mano dukra ir pavertei mane išdidžia mama. Su gimtadieniu, mano širdele! Meldžiu Dievą, kad visada išliktų šypsena tavo lūpose ir būtum laimingiausias žmogus pasaulyje. Su gimtadieniu, dukra!
 2. Tavo gimtadienis man visada yra ypatinga diena, nes šią dieną tapau mama. Linkiu, kad kiekviena gyvenimo diena atneštų tau naujos laimės. Su nuostabiu gimtadieniu, mano brangioji dukrele!
 3. Mano princese, šiandien prasideda dar vieni tavo gyvenimo metai. Sveikinu, mano brangioji! Tu esi ir visada būsi mano pirmagimė ir aš galiu padaryti bet ką tavo gyvenimo gerovei. Visada būk laiminga!
 4. Su gimtadieniu, mano mažasis angeliuk! Šią ypatingą dieną noriu, kad žinotum, jog šalia tavęs visada bus tavo mama, kuri yra pasiruošusi padaryti bet ką. Aš tave myliu.
 5. Mano mažyte, su gimtadieniu! Tavo atėjimas į šį pasaulį pripildė mano gyvenimą džiaugsmo ir neapsakomos meilės. Tavo veidas suteikia man jėgų kovoti su bet kokiais iššūkiais, o tavo svarba mano gyvenime niekada negali būti išmatuota. Mano gyvenime, linkiu tau viso pasaulio laimės.
 6. Prieš daug metų šią dieną aš gimiau kaip mama. Ačiū, dukra, kad atėjai į mano gyvenimą. Tegul šypsena visada išlieka tavo veide ir laimė niekada tavęs neapleidžia. Su gimtadieniu, mano širdele!
 7. Kiekvieną dieną dėkoju Dievui, nes jis palaimino mane ir davė man tokią mielą dukrą kaip tu. Su gimtadieniu, brangioji! Tegul Dievas visada tave saugo ir suteikia galios įveikti visas gyvenimo kliūtis. Myliu tave, brangioji, mėgaukis šia diena.

Gražūs sveikinimai dukrai su gimtadieniu:

 1. Princese, su gimtadieniu! Man tu buvai pati didžiausia mano svajonė gyvenime, kuri išsipildė. Švęsk šią dieną su dideliu džiaugsmu, kad ji liktų kaip nepamirštamas prisiminimas. Daug meilės ir daug apkabinimų.
 2. Mano žavinga dukra, linkiu tau labai laimingo gimtadienio. Tu man esi pati brangiausia ir gražiausia mergina. Nuostabios tau dienos, mieloji. Tegul išsipildo visi tavo norai. Mama tave labai myli.
 3. Mano gražioji mergaite, šiandien mums labai ypatinga diena. Tau – tai tavo gimtadienis, o man – tai diena, kai Dievas padovanojo Tave. Su gimtadieniu, mano meile! Mėgaukis kiekviena šios dienos akimirka. Tegul tavo gyvenimo kelionė būna sklandi ir be streso.
 4. Su gimtadieniu, brangioji! Gyvenk kupiną malonumo ir pasitenkinimo gyvenimą. Myliu tave, mano vaikeli.
 5. Mano princese, kad ir kiek vyresnė taptum, man tu visada būsi maža mergaitė. Su gimtadieniu! Turėk nuostabų ir nuotykių kupiną gyvenimą. Tegul tavo gyvenimo kelias visada būna palaimintas daugybe meilės ir sėkmės!
 6. Mano mieloji dukra, šią ypatingą dieną noriu tau pasakyti, kad visada džiaugiuosi už tave, kiekviena tavo sėkme ir nuraminsiu tave, jei tau nepasiseks. Niekada neprarask vilties ir būk laiminga. Su nuostabiu gimtadieniu, mieloji!
 7. Mano mieloji dukrele, mano pasididžiavime, su gimtadieniu! Tu man esi ne tik dukra, tu man esi draugė. Ačiū, kad visada mane supranti. Kad ir kas nutiktų, aš niekada tavęs neapleisiu ir visada būsiu šalia.

Nuostabūs sveikinimai dukrai su gimtadieniu:

 1. Miela princese, tu esi dukra, kurią norėtų turėti bet kurie tėvai. Tegul laimė būna tavo kasdienis palydovas, o nesėkmės laikinos ir greitos išsprendžiamos. Gražios dienos, mieloji!
 2. Su gimtadieniu, mano mergaite! Ši diena yra tavo. Pradėk ir baik ją su šypsena. Tegul tavo gyvenimas būna kupinas tik nuostabių akimirkų.
 3. Su gimtadieniu, mano brangioji! Šiandien noriu tau pasakyti, kad nors tavo paauglystės etapas gali būti sunkus, tačiau jis taip pat gali būti gražiausias laikas tavo gyvenime. Visada žinok, kad aš būsiu šalia, kad tave apsaugočiau. Myliu tave.
 4. Sveikinu, dukrele, įstojus į kitus gyvenimo metus! Tu atnešei į mano namus amžiną ramybę ir šviesą. Tegul kiekviena tavo gyvenimo diena būna pilna meilės, džiaugsmo ir šlovės. Su gimtadieniu!
 5. Šiandien man pati didžiausia diena, nes ši diena – tai tavo gimtadienis. Su gimtadieniu, mano dukrele! Tavo buvimas mano gyvenime suteikia man malonią ramybę ir laimę. Meldžiu Dievą, kad tave padarytų puikiu ir sėkmingu žmogumi!
 6. Mano brangi dukrele, tu mano angelas ir mano draugė. Joks santykis nėra toks gražus kaip mamos ir dukros. Bet kokie žodžiai yra per trumpi, kad išreikštų mano meilę tau. Visada būk palaiminta, mano meile. Su gimtadieniu!