vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

ŽĖRINČIOS VESTUVĖS

Tyra meilė, brandūs jausmai, pašėlęs jaunystės grožis ir neišsemiamas gyvenimo džiaugsmas – šiuos žodžius, apibūdinančius Selinos ir Audriaus pasaulį,  užsirašėme iš karto po pirmojo susitikimo su būsimaisiais jaunavedžiais.

2.1 3.1 

Dievo akivaizdoje prisiekti amžiną meilę nusprendusi pora vestuvių planavimo studijos „Prestige Idea“ komandai išsakė pageidavimus: jaukios tuoktuvės užmiestyje, kuo daugiau spindinčių ir ryškių akcentų, ypatinga, šiuolaikinę pasaką primenanti šventė.

Literatūrinių baltų žirgų ir karietų, karūnų ir miegojimo vestuvių išvakarėse ant žirnio atsisakėme, pasiūlydami jauniesiems sukurti jų meilės istoriją menančią pasaką iš stilingų detalių.

Liepos mėnesį vykusių vestuvių dieną Jaunoji prie Salantų Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčios altoriaus žengė tėčio vedina,  vilkėdama išskirtinio dizaino stilingą pūstą suknelę („My Lady“). Klasikinę baltą spalvą puikiai papildė specialiai nuotaikai iš „Swarovsky“ kristalų sukurtos žėrinčios kurpaitės.  Kristalais taip pat dekoruota  ir burgundiškų rožių jaunosios puokštė.  Bendrą jaunavedžių žėrintį įvaizdį atitiko ir  jaunikio dėvimas siūdintas sidabrinės spalvos kostiumas.

7 8 12

Neogotikinio stiliaus bažnyčiai papildomos šviesos suteikė  baltas kilimas ir  į  gėlių jūrą susiliejantys išbarstyti rožių žiedlapiai. Prabangiomis spalvomis prietemą išsklaidė  jaunųjų šventinę aprangą papildantis baltos ir burgundiškos spalvų dekoras.

Proginę romantiką ir išskirtinę nuotaiką po jaudinančios tuoktuvių ceremonijos kūrė pasipylęs raudonų širdelių lietus ir smuikininkių atliekamos melodijos. Šeimą sukūrusius Seliną ir Audrių sveikinę svečiai vaišinti putojančiu vynu ir specialiai pagamintais juodojo šokolado saldainiais.

10 11

Balta, raudona ir sidabrine spalvomis žėrėjo ir jaunųjų fotosesija prie jūros. Selinos ir Audriaus pageidavimu,  tuomet jie paleido į dangų ir ištikimybę simbolizuojančius baltus  balandžius.

14 15 16

Ant Selinos ir Audriaus pirštų puikuojasi jų amžiną meilę simbolizuojantys ir specialiai pagal užsakymą pagaminti raudonojo ir baltojo aukso žiedai. Nuotraukose įamžintos jų laimingos ir tyros šypsenos bei meilę spinduliuojančios akys. O deramą vietą bendrų prisiminimų kertelėje užims Palangos viešbučio „Vanagupė“ restorane vykusi stilinga šventinė puota. Pokylio svečius linksmino vedėjas, grupė „69 danguje“, išskirtinį ugnies šou surengė fakyrai. Šventės kulminacija – tradicinis jaunųjų tortas su trimis dešimtimis kibirkščiuojančių ledų fontanu.

 

www.vestuviustudija.com

 

Vestuvių organizatoriai ir dekoratoriai -  Vestuvių planavimo studija  „Prestige Idea“.

Makiažas-  Viktorija Vaišvilaitė.

Šukuosena – „Viva“ salonas.

Fotografas: Žaneta Plečkaitienė.              

You are here: SKAITINIAI ŽĖRINČIOS VESTUVĖS