vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

KALĖDINIAI VAKARĖLIAI ĮMONĖMS!

Nepamirškite nudžiuginti savo darbuotojų artėjančių didžiausių švenčių proga ir pakvieskite juos į kalėdinį ar naujametinį vakarėlį!

Furšetas ar banketas, ištaigingas pokylis ar  pašėlęs teminis vakarėlis, diskoteka, šou programa ar geriausių Lietuvos atlikėjų koncertas – jums tik reikia išsirinkti, kokios šventės pageidaujate. Ir kada. O jūsų įmonės kalėdine švente pasirūpins renginių organizavimo ir vestuvių planavimo studija „Prestige Idea“!

Мes pasiruošę prisiimti visą atsakomybę dėl kalėdinio vakarėlio Jūsų įmonėms darbuotojams: pasiūlyti šventės vietą,  ją dekoruoti,  sudaryti šventinį meniu, renginio scenarijų, pakviesti vedėją, animatorius, pasirūpinti šventės dalyvių maitinimu ir gera nuotaika, pakviesti Kalėdų Senelį ir net padėti jam atnešti dovanas! O gal norėtumėte kartu su kolegomis pakelti putojančio vyno taures už ateinančius Ugninės beždžionės metus?

Jums pageidaujant,“Prestige Idea“ pasiūlys puikių idėjų ir didelės kompanijos  solidžiam šventės biudžetui, ir mažos įmonės  piniginei.

Atsakysime operatyviai į visus klausimus, pateiksime Jums priimtiniausius sprendimus. Nedelskite – šventinių užsakymų maratonas jau prasidėjo!

 

christmas-tree_red

Komentarai 

 
#1 TOMS 2012-12-08 16:48
BUVAU VAKARELYJE KURI LABAI PUIKIAI PRAVEDE TOKS DJ SENIS IR VEDANCIOJI IRENA -IS SIAULIU..LABAI PATIKO,NES SKAMBEJO NUOSTABI MUZIKA IR VYKO DAUG IDOMIU ATRAKCIJU....GAL KAS ZINOTE KAIP JUOS RASTI
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti

Jūs esate čia: SPECIALŪS PASIŪLYMAI KALĖDINIAI VAKARĖLIAI ĮMONĖMS!