Geriausi Akumuliatoriai Dyzeliui

Jei ieškote geriausio akumuliatoriaus, kad jūsų dyzelinis automobilis ar sunkvežimis veiktų galingiausiai, esate tinkamoje vietoje. Kai reikia atlikti sunkios apkrovos darbus, tiek dyzeliniai sunkvežimiai, tiek automobiliai gali lengvai susidoroti su šia užduotimi. Dyzelinio variklio pasirinkimas turi daug privalumų, palyginti su benzinu varomu automobiliu. Dyzeliniai sunkvežimiai turi neįtikėtiną sukimo momentą, kad padidintų jų vilkimo galią, taip pat geresnes degalų sąnaudas. Dėl šios priežasties daugiau laiko praleisite kelyje, be to dyzeliniai varikliai yra paprastesni, todėl užtikrins ilgesnį tarnavimo laiką. Lygiai taip pat, kaip dyzeliniai automobiliai veikia kitaip nei benzininiai automobiliai, taip skiriasi ir dyzeliniai akumuliatoriai.

Dyzelinių automobilių ir sunkvežimių akumuliatoriai:

Dyzelinių automobilių ir sunkvežimių akumuliatoriai yra įvairių tipų, kad atitiktų tam tikrus reikalavimus, reikalingus optimaliam veikimui ir ilgaamžiškumui. Tai ypač svarbu renkantis galingumą sunkiasvorei transporto priemonei ar puspriekabę tempiančiam automobiliui. Problemų kyla tokiu atveju, jei į dyzelinį sunkvežimį įdėjote netinkamą akumuliatorių. Tokios problemos gali būti per didelis užstrigimas, transporto priemonės išjungimas dėl ilgos tuščiosios eigos arba sunkvežimio elektros sistemos uždegimo sutrikimai. Kadangi akumuliatoriai skiriasi, skiriasi ir dyzeliniai automobiliai bei sunkvežimiai, kuriems jie gali būti naudojami. Kai kurie veikia geriau nei kiti, priklausomai nuo technikos, kuria naudojatės, todėl svarbu pasikonsultuoti su profesionalu, kai ateina laikas keisti akumuliatorių. Ekspertai gali užtikrinti optimalų veikimą ir suderinamumą tarp jūsų dyzelinio sunkvežimio ir naujojo akumuliatoriaus. Žemiau yra keletas geriausių dyzelinių akumuliatorių, tinkančių sunkvežimiams, kurie teikia pirmenybę ilgesniam gyvavimo ciklui, ilgaamžiškumui ir siūlo pažangias saugos funkcijas.

1. XS Power D3400 akumuliatorius:

Tai yra XS serijos 12V AGM didelės galios baterija. Ši baterija naudoja AGM neišsiliejančią technologiją, kuri užsandarina elektrolitus stiklo pluošte, kad būtų išvengta išsiliejimo montuojant. Dėl tvirto sandarinimo montuodami nepatirsite nereikalingos žalos akumuliatoriui. Tvirtas sandariklis ir stiklo pluošto sluoksniai taip pat riboja vibraciją, kad būtų atsparūs variklio smūgiams. Kalbant apie našumą, šis akumuliatorius leidžia vienu metu naudoti kelis sunkius priedus, tokius kaip kintamoji srovė, muzika, tolimosios šviesos ir kt. Dėl 3300 amperų ši baterija užtikrina aukštą ir pastovų jūsų transporto priemonės našumą. Šis akumuliatorius siūlo šalto užvedimo technologiją, kuri nuo pat pradžių veikia esant minusinei temperatūrai. Dvigubai ilgesnė nei įprastų baterijų eksploatavimo trukmė ir specifinės šios baterijos savybės užtikrina ilgaamžiškumą, nuoseklumą ir efektyvumą.

2. Optima Batteries 8020-164 35 RedTop baterija:

„Optima“ baterijos yra išbandytos ir tikros. Yra žinoma, kad šie akumuliatoriai važiuoja pačiomis blogiausiomis sąlygomis ir yra tinkami įvairioms transporto priemonėms. O ypač puikiai tinka dyzeliniams sunkvežimiams. Naudojant tankaus stiklo kilimėlio separatorius, šis akumuliatorius yra visiškai atsparus išsiliejimui, todėl jį montuoti paprasta ir saugu. Spiralinių elementų technologija susideda iš dviejų švino plokščių, padengtų daug energijos turinčiu švino oksidu, siekiant pagerinti galią. Ši baterija pasižymi padidintu atsparumu vibracijai ir gali atlaikyti išorinius smūgius ir smūgius dėl korpuso patvarumo. Šis „Optima“ akumuliatorius turi 800 šalto sukimosi stiprintuvų ir 100 minučių rezervinę talpą, todėl tai puikus pasirinkimas šaltais rytais.

3. Odyssey EXTREME 34/78-PC1500DT baterija:

Dėl neišsiliejančio dizaino jį lengva montuoti ir jis idealiai tinka nelygiems keliams, nes neturi ventiliacijos angų ir turi sandarų gamyklinį sandariklį. Akumuliatorius yra uždarytas antipireno elementų talpykloje, kad padidintų saugumą važiuojant dyzeliniu sunkvežimiu. Plokštės pagamintos iš gryno švino ir dengia daugiau paviršiaus nei kitos baterijos. Plokščių konstrukcija leidžia naudoti tankesnę pakuotę, todėl akumuliatoriui suteikiama daug daugiau energijos. „Odyssey“ išlaiko 80 procentų rezervo normą, todėl jis ilgai tarnauja.

4. ACDelco 94RAGM Professional AGM Automotive BCI Group 94R baterija:

Į šį akumuliatorių turėtumėte atsižvelgti renkantis, nes jis yra puikus kainos ir kokybės santykis. ACDelco puikiai veikia atšiauriomis oro sąlygomis dėl 800 šalto sukimo stiprintuvo technologijos. Be to, yra išbandytas slėgiu, kad būtų užtikrinta vairuotojo ramybė. Jame yra didelio tankio neigiama pasta, kuri ne tik pagerina veikimą, bet ir prailgina baterijos veikimo laiką. Vėdinimo dangtelio dizainas ir briaunotas korpusas apsaugo nuo rūgšties nutekėjimo ir padidina patvarumą. Dėl savo konstrukcijos jis yra atsparus pradūrimui, kad būtų skatinama rūgšties cirkuliacija. Dėl šios priežasties išvengiama elektros trumpų sujungimų ir akumuliatorius išlieka vėsus. Šis akumuliatorius yra puikus pasirinkimas dyzeliniams sunkvežimiams.

5. Deka 9A34 AGM Intimidator baterija:

Deka 9A34 AGM Intimidator baterija išsiskiria pakabinamų elektrolitų sistema, todėl yra galingas pasirinkimas. Su įspūdingu 750 šalto sukimo stiprintuvu, tai yra tvirtas akumuliatorius, sukurtas atlaikyti ekstremalias vairavimo sąlygas. Išorinis korpusas sukurtas taip, kad apribotų vibraciją ir apsaugotų nuo išsiliejimo pavojaus, nepaisant intensyvių kelio sąlygų. Didelio smūgio situacijos taip pat nekelia grėsmės, o tai reiškia, kad tai yra saugus akumuliatorius važiuoti bekelėje. Sistemoje įmontuoti stikliniai kilimėliai yra sukurti taip, kad sugertų papildomus elektrolitus, užtikrinant optimalų veikimą bet kokioje situacijoje. Dėl didelio našumo ir gebėjimo išlikti patikimam keliaujant sudėtingu reljefu, jis yra puikus pasirinkimas visureigių entuziastams. Be to, nors tai yra patikima baterija, ji nėra geriausias pasirinkimas šalto klimato sąlygomis.